Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

DURELIS plāksnes

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Attēloti 2 produkti

Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Edijs Čistovs
Durelis TG4 ir mitrumizturīga, trīsslāņu skaidu plātne ar daudzfunkcionālu struktūru. Durelis Populair kokskaidu plātnes tiek izmantotas būvniecībā paaugstināta mitruma apstākļos.

Durelis TG4 ir mitrumizturīga, trīsslāņu skaidu plātne ar daudzfunkcionālu struktūru. Durelis Populair kokskaidu plātnes tiek izmantotas būvniecībā paaugstināta mitruma apstākļos. Pielieto: jumtiem, sienām, grīdām, mitrās un sausās telpās.

Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Daudzums uz paletes (loksnes)Cena (m2) ar PVN Pieejamība* Kalkulators Cena par loksniDaudzums pirkšanas loksnēs
22x610x2440mm U27-SP400Ft22 22610244040 - Pēc pieprasījuma m2 0,00
18x610x2440mm U27-SP400FT18 18610244050 - Pēc pieprasījuma m2 0,00
12x610x2440mm U27-SP400FT12 12610244060 - Pēc pieprasījuma m2 0,00
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Skaidu plāksnes Quick Deck ir mitrumizturīgas, trīsslāņu kokskaidu plātnes ar daudzfunkcionālu struktūru. Tās ir ekoloģiskas, izturīgas un nodrošina papildus skaņas un siltumizolāciju.

Skaidu plātnes Quick Deck ir mitrumizturīgas, trīsslāņu kokskaidu plātnes ar daudzfunkcionālu struktūru. Plātnēm ir gluda virsma un paaugstināta izturība, kas ļauj tās izmantot arī slodzi nesošās konstrukcijās un mitros apstākļos. Šīs plātnes ir ideāls risinājums grīdas pamatnes sagatavošanai un tās paredzētas lietošanai dažādās konstrukcijās.

Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Daudzums uz paletes (loksnes)Cena (m2) ar PVN Pieejamība* Kalkulators Cena par loksniDaudzums pirkšanas loksnēs
22x600x2440mm PQD22 226002440 - - Pēc pieprasījuma m2 14,35
16x600x2440mm PQD16 166002440 - - Pēc pieprasījuma m2 10,39
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku