STEICO siju celtniecības sistēmas

STEICO siju celtniecības sistēmas iedalās divos veidos: STEICO WALL un STEICO JOIST. Šīs sijas izgatavotas no videi draudzīgiem izejmateriāliem un tās ir ilgtspējīgs celtniecības materiāls.

STEICO celtniecības sistēmas sevī apvieno slodzes izturību un augstu efektivitāti. Uzlabotās materiāla īpašības ir to salīdzinoši mazais svars un zems primārās enerģijas patēriņš, vienlaikus nodrošinot vislielāko energoefektivitāti.

STEICO WALL kokšķiedras sijas paredzētas siltumizolācijas kokšķiedras plākšņu stiprināšanai un iestrādei sienās un citās vertikālās konstrukcijās. STEICO JOIST kokšķiedras sijas paredzētas siltumizolācijas kokšķiedras plākšņu stiprināšanai pie jumta konstrukcijām vai iestrādei grīdas konstrukcijās.

STEICO celtniecības sistēmu priekšrocības ir to ērtā un vienkāršā lietošana; vienkārša un lēta uzstādīšana; augsta izturība, ilgmūžība; teicama kvalitāte, jo gatavots no viengabalaina koka; viegls materiāls, kas nerada papildus konstrukcijas smagumu; ekoloģiski tīrs, videi un cilvēkam draudzīgs materiāls; antialerģisks materiāls, nekairina ādu; piemērots otrreizējai pārstrādei; sertificēts materiāls, kas ir ražots atbilstoši Eiropas līmeņa kvalitātes prasībām.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt