Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Apdares dēļi

Kategorijas

Attēloti 2 produkti

Sazinies ar mums!
Kokmateriāli, koka konstrukcijas, risinājumi un konsultācijas
Sandis Simsons

Ārējās apdares dēļi ir dabīgs, ekoloģiski tīrs produkts no koksnes, kas jūsu mājoklim piešķirs koka dabisko maigumu, kā arī mājīgumu. Apdares dēļi tiek ražoti no īpaši atlasītiem egles zāģmateriāliem. Kokmateriāli pēc ražošanas tiek šķiroti, lai piedāvātu ikviena klienta izvirzītajām kvalitātes prasībām nepieciešamo kokmateriālu. Žāvēti KD18% (pēc pieprasījuma iespējama apdares dēļu gruntēšana, krāsošana)

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
Egle UTVk 21x120mm AB zāģēta virsma Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYSk 21x120mm AB zāģēta virsma Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYSk 21x145mm AB zāģēta virsma Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYV 18x120mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYV 18x95mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYV 18x145mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle FASE 19x146mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle UYVk 21x95mm AB zāģēta virsma Pēc pieprasījuma 0,00
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!

Iekšējās apdares dēļi ir dabīgs, ekoloģiski tīrs produkts no koksnes, kas jūsu mājoklim piešķirs siltumu un koka dabisko maigumu, kā arī mājīgumu. Apdares dēļi tiek ražoti no īpaši atlasītiem egles zāģmateriāliem. Kokmateriāli pēc ražošanas tiek šķiroti, lai piedāvātu ikviena klienta izvirzītajām kvalitātes prasībām nepieciešamo kokmateriālu. Žāvēti KD18% (pēc pieprasījuma iespējama apdares dēļu gruntēšana, krāsošana)

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
Egle STV 12x96mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle STV 12x120mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
Egle FASE 14x121mm AB Pēc pieprasījuma 0,00
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku