Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

C24 kalibrēti kokmateriāli

Kategorijas

Viens produkts

Sazinies ar mums!
Kokmateriāli, koka konstrukcijas, risinājumi un konsultācijas
Sandis Simsons

Žāvēti KD18% (pēc pieprasījuma iespējams spiediena impregnēšana). Kokmateriāls ir zāģēts/kaltēts un pēc tam kalibrēts (ēvelēts) uz noteiktiem izmēriem. Zāģmateriāla izmērs biezumā un platumā nestaigā, tas ir precīzs. Kokmateriāls atbilst C24 stiprības klasei. Sertificēts materiāls, kas paredzēts nesošajām un palīgkonstrukcijām, jo kokmateriālam piemīt lielāka izturība.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
Egle gradēta 45x45mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x70mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x95mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x120mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x145mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x170mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x195mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x220mm Pēc pieprasījuma 0,00
Egle gradēta 45x245mm Pēc pieprasījuma 0,00
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku