Granulas gaisa spraugu siltumizolācijai

Granulas gaisa spraugu siltumizolācijai “Grand Full” ir efektīvs siltumizolācijas materiāls. Tas ir īpaši piemērots vecu ēku ārsienu nosiltināšanai, aizpildot gaisa spraugas un tukšos dobumus starp ārsienu mūriem.

Šīs polistirola granulas izceļas ar smalko tekstūru un vieglumu. “Grand Full” granulas iespējams ātri un precīzi iestrādāt pat visšaurākajās spraugās un plaisās, efektīvi nosiltinot pat visgrūtāk aizsniedzamas konstrukcijas, nodrošinot blīvu iestrādi un teicamu siltumizolāciju.

Granulu priekšrocības – teicamas siltumizolācijas spējas, nenovecojošs un nerūsējošs materiāls. Materiāls nenosēžas un laika gaitā nesablīvējas, kā arī, sīkās materiāla daļiņas aizpilda visas ēkas plaisas un spraugas. Piemērots grūti aizsniedzamu konstrukciju siltināšanai. Vienkārša un ātra iestrāde – bez putekļiem, netīrumiem, nemainot ēkas fasādes izskatu Ekonomisks pielietošanā – nerodas pārpalikumi.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Atlasīt

Šajā sadaļā nav produktu