Par mums

Par mums

SIA „VIDES TEHNIKA” uzņēmums dibināts 2008. gadā un tā misija ir piedāvāt saviem klientiem ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus, un iekārtas ēku siltināšanai. Gadu gaitā attīstoties un pilnveidojot savas zināšanas, uzņēmums ir apvienojis profesionālu siltināšanas ekspertu komandu, kas palīdzēs rast piemērotākos siltumizolācijas risinājums atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Šobrīd varam sevi saukt par siltināšanas ekspertiem, jo saviem klientiem piedāvājam pilnīgu siltumizolācijas materiālu, to iestrādes iekārtu un komplektējošo materiālu klāstu, kā arī kopā ar saviem sadarbības partneriem veicam augstas kvalitātes ēku siltināšanas darbus visā Latvijā.

Ēku siltināšana palīdz padarīt Jūsu mājokli vai darbavietu ne tikai mājīgu, komfortablu un ilgtspējīgu, bet arī ievērojami samazina Jūsu izdevumus par siltumu, vienlaikus gādājot par apkārtējo vidi. Siltas mājas ir pamats komfortablai dzīvei un nozīmīgs priekšnosacījums globālās sasilšanas apturēšanai. Kopā ar „VIDES TEHNIKA” komandu tas ir Jūsu spēkos.