PREČU IEGĀDE

Izvēloties preci, tā jāpievieno grozam un jāveic pasūtījums. Obligāti jāaizpilda informācija par klientu un piegādi, ja tāda nepieciešama. Kad pasūtījums veikts, jāgaida mūsu speciālista apstiprinājums par preces pieejamību.

Visi pasūtījumi tiek apstrādāti vienas darba dienas laikā. Ja nav iespējams sazināties ar klientu neprecīzas informācijas dēļ, tad tas var aizņemt vairāk laika.

Kad mūsu speciālists ir apstiprinājis, ka pasūtītā prece un tās daudzums atrodas noliktavā, uz Jūsu norādīto e-pastu tiek nosūtīts elektroniski sagatavots rēķins. Apmaksu par preci ir iespējams veikt ar pārskaitījumu, uz rēķinā norādītajiem rekvizītiem, vai norēķināties ar bankas karti, ierodoties mūsu birojā, Čuibes ielā 6, Rīga, LV-1063.

Pasūtījumu var saņemt mūsu noliktavā, Čuibes ielā 6, Rīgā.

Ierodoties pēc pasūtījuma, lūdzam uzrādīt elektroniski izsniegto rēķinu.

PREČU PIEGĀDE

Ja nepieciešama preču piegāde, veicot pasūtījumu, obligāti, jānorāda informācija par vēlamo piegādes datumu un adresi. Mūsu speciālists sazināsies ar Jums par piegādes iespējām Jūsu izvēlētajā laikā, kā arī izmaksām. Kad abas puses būs vienojušās un apmaksāts izsniegtais rēķins, tiks organizēta piegāde.

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas preces cenā un par to jāmaksā atsevišķi.

Šobrīd uzņēmumam nav iespējas nodrošināt piegādi visā Latvijā, tāpēc, veicot neliela apjoma preču pasūtījumus, aicinām tos saņemt mūsu noliktavā, Čuibes ielā 6, Rīgā.