Radiatori no pasaulē atzītiem ražotājiem

Radiatori no pasaulē atzītiem ražotājiem – efektīvs risinājums telpu apsildei. Neviena ēka nav iedomājama bez apsildes sistēmas, jo Latvijā silts laiks ir tikai dažus mēnešus gadā, vasarā.

Joprojām populārs risinājums telpu apsildīšanā ir radiatori. Lai izvēlētos sev piemērotākos radiatorus, iesakām iepazīties ar to ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem.

Radiatori iedalās dažādos veidos – tērauda, čuguna un alumīnija. Katram no tiem ir atšķirīgs pielietojums. Tērauda radiatori tiek izmantoti, lai nodrošinātu karstā ūdens cirkulāciju caurulēs. Tos izmanto ēkās ar centrālās apsildes sistēmu.

Arī čuguna radiatori tiek ierīkoti ēkās ar centrālo apkuri. Šī veida radiatoru lielākā priekšrocība ir to izturība pret nekvalitatīviem siltumnesējiem, piemēram, netīru ūdeni. Otra priekšrocība ir siltuma saglabāšana. Alumīnija radiatori būs piemēroti ierīkošanai mitrā vidē. Alumīnija radiatorus neiesaka ierīkot ēkās ar centrālo apkures sistēmu.

Apkures radiatori un konvektori, ko darbina elektroenerģija, piemēroti gadījumos, kad nav centrālās apkures sistēmas. Elektriskie radiatori dizainiski iekļausies telpā, tos ir viegli uzstādīt un lietot.

Kvalitatīvi apkures radiatori kalpos daudzus gadus, neradot papildus izmaksas. Izvēloties radiatorus, nepieciešams izvērtēt vairākus faktorus – to novietojums, izmērs, izskats, telpas lielums utt.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra produkta ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Viens produkts

Atlasīt

IRSAP

Apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmas