Energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja

Trīs atslēgas vārdi, kas raksturo mūsu pārliecību par vidi, kuru veidojam sev apkārt. Ekoloģiski, dabai draudzīgi materiāli un ilgtspējīgi risinājumi ir panākumu atslēga ceļā uz mājīgu, komfortablu un energoefektīvu mājokli, darbavietu vai sabiedrisko ēku. SIA “VIDES TEHNIKA” spēj piedāvāt visus nepieciešamos resursus, lai šos mērķus īstenotu.

Par mums - siltumizolācijas materiāli

Par mums

Uzņēmums dibināts 2008. gadā un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, un tā misija ir piedāvāt saviem klientiem ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus, iekārtas ēku siltināšanai, kā arī augstākās kvalitātes materiālus no pasaulē vadošajiem siltumizolācijas materiālu ražotājiem.

Mūsu piedāvātajā siltumizolācijas materiālu klāstā atradīsiet gan pasaulē plaši pielietotus materiālus, gan pavisam jaunus siltumizolācijas materiālu veidus, gan arī pašus videi draudzīgākos un ekoloģiskākos siltināšanas materiālus, kas jūsu mājokli padarīs ne vien siltu un mājīgu, bet arī videi un cilvēka veselībai draudzīgu.

Saviem klientiem piedāvājam ne tikai pilnīgu siltumizolācijas materiālu, to iestrādes iekārtu un komplektējošo materiālu klāstu, bet arī kopā ar saviem sadarbības partneriem veicam augstas kvalitātes ēku siltināšanas darbus visā Latvijā.

Mūsu komanda

Mums svarīga attīstība un sniegto pakalpojumu kvalitāte, tāpēc, apvienojot nozares speciālistus, esam izveidojuši Latvijā labāko un zinošāko, siltināšanas un siltumapgādes ekspertu komandu.

Uzņēmuma struktūru veido darbinieki ar piecpadsmit un vairāk gadu pieredzi nozarē, ar lieliskām zināšanām par produktiem, siltumizolācijas materiāliem, tehnoloģijām un risinājumiem, kā arī pieredzi tirdzniecībā.

Mūsu speciālisti vienmēr pieejami bezmaksas konsultācijām, lai klienti sasniegtu labākos rezultātus sava mājokļa būvniecībā vai uzlabošanā. Ar mūsu speciālistiem iespējams iepazīties un sazināties sadaļā Kontakti.

Siltināšanas speciālisti
Mūsu sadarbības partneri

Zīmoli

Saviem klientiem vēlamies piedāvāt augstākās kvalitātes materiālus un risinājumus ēku siltināšanā, siltumapgādē un celtniecībā, tāpēc patstāvīgi tiecamies uz attīstību, jaunām sadarbībām un produktu klāsta paplašināšanu.

Mūsu plašajā klāstā atradīsiet pasaulē pieprasītu un uzticamu preču ražotāju celtniecības materiālus, siltumapgādes, santehnikas un gaisa kondicionēšanas risinājumus.

Šobrīd esam oficiālais pārstāvis tādiem zīmoliem kā: Knauf Insulation, Steico, Beltermo, Isover, Paroc, Nordic Fibreboard, Fibris, Rockwool un Ciur. Piedāvājam arī siltumapgādes, santehnikas un gaisa kondicionēšanas risinājumus no pasaulē atzītiem piegādātājiem – SIEMENS, Grundfos, Hansgrohe, Buderus, Oventrop, Reflex, Viessmann un citiem.