Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir pilnībā automātiskas, mūsdienīgas kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Lieliski piemērotas mājsaimniecībās, kur nav centralizētā kanalizācijas tīkla. Tā būs ideāls risinājums mazām zemes platībām.

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas pieejamas dažādos izmēros un pēc ražības.  Tās piemērotas lietotāju skaitam, kas uzturas vienā mājsaimniecībā, daudzdzīvokļu mājām, uzņēmumiem, kā arī pat ciemiem.

Iekārtu plusi ir vairāki, proti, ūdens, ko iekārta izfiltrē, ir videi un dabai nekaitīgs; iekārtas tehnoloģija ir pielāgota sadzīves ķīmiju attīrīšanai un likvidēšanai; iekārta pievada saspiestu gaisu baktērijām, lai tās dzīvotu un saēstu organiskās vielas; mazs elektrības patēriņš.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotākos risinājumus, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Viens produkts

Atlasīt