Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Akmens vate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Biezums (mm)
Nosaukums
Platums (mm)

Akmens vate ir iecienīts un būvnieku vidū popularitāti ieguvis siltumizolācijas materiāls. Akmens vate ir kvalitatīvs un praksē pārbaudīts siltumizolācijas materiāls.

Vides Tehnika ēku vai atsevišķu mājokļu siltināšanai piedāvā Polijā ražoto Rockwool Superrock akmens vati loksnēs. Rockwool Superrock puscietajām akmens vates plāksnēm ir pieejami trīs dažādi biezumi: 50 mm, 75 mm, 100 mm.

Akmens vates plāksnes Rockwool Superrock ir visaugstākās klases un kvalitātes materiāls. Šīs akmens vates plāksnes labi uztur siltumu, izolē skaņu un ir augstākās pakāpes ugunsgrēka izplatīšanos apturošs izstrādājums.

Siltumizolācijas materiāla īpašības

Akmens vates plākšņu augstā izolācijas efektivitāte samazina apkures izmaksas, kā arī labi regulē temperatūru telpās – ziemā saglabā siltumu, bet vasarā neļauj telpām uzkarst.

Svarīgs rādītājs ir tas, ka Vides Tehnika piedāvātajām akmens vates plāksnēm ir nedegoša izolācija (A1 klases), kas ievērojami uzlabo ēkas ugunsdrošību. Akmens vates plāksnes izgatavotas no materiāla, kas ugunsgrēka gadījumā aptur liesmu izplatīšanos un neveicina degšanu.

Akmens vates plāksnes labi izolē  skaņu.  Tām ir augstākās skaņas absorbcijas – A klase, kas nodrošina akustisko komfortu telpās.

Rockwool Superrock izstrādājums izceļas ar vislabāko siltuma un skaņas izolāciju, kā arī blīvuma un cenas optimālu attiecību.

Kur var izmantot?

Ēkas vai mājokļa siltināšanā akmens vates plāksnes ir universālas, jo tās var tikt izmantotas visās konstrukcijās, kuras neietekmē slodzes:

  • karkasa starpsienām;
  • karkasa sienām;
  • trīsslāņu mūra sienām;
  • bēniņiem un slīpajiem jumtiem;
  • starpstāvu pārsegumiem;
  • grīdām virs pagraba.

Akmens vates plāksnes praktiski sader ar visiem materiāliem.

Izstrādājuma izmēri

Vides Tehnika piedāvājumā esošās Rockwool Superrock  akmens vates plāksnes ir izgatavotas uz dabiska ieža bāzes. Plāksnes tiek izgatavotas divos platumos: 610 mm vai 565 mm. Garums – 1000 mm, bet biezums var būt no 50 mm līdz pat 200 mm.

Akmens vates plāksnes ir praksē pārbaudīts un ērti pielietojams materiāls ēku vai mājokļu siltināšanas procesā.

Izvēlaties tikai kvalitatīvu, būvniecības procesā ērti pielietojamu un videi draudzīgu siltumizolācijas materiālu – akmens vates plāksnes no Vides Tehnika.

Vides Tehnika mājaslapā var pieteikt arī uzņēmuma konsultantu, ja nepieciešams kāds skaidrojums vai individuāls risinājums.

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku