Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas pakalpojumi

Piedāvājam universālās traktortehnikas Caterpillar nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar operatoru no 40 Eur stundā.
Veicam visa veida rakšanas un zemes līdzināšanas darbus, tranšeju rakšanas darbus, pamatu rakšanu, kanalizācijas sistēmas izbūves darbus, drenāžas sistēmas izbūves darbus, tīrām grāvjus un attīrām meža ceļus, tīrām sniegu teritorijās.

Akmens vate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Akmens vate ir iecienīts un būvnieku vidū popularitāti ieguvis siltumizolācijas materiāls. Akmens vate ir kvalitatīvs un praksē pārbaudīts siltumizolācijas materiāls.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
100mm 610x1000 (4.88m2) 127417 Ir noliktavā 22,55
75mm 610x1000 (6.1m2) 127415 Ir noliktavā 21,26
50mm 610x1000 (9.15m2) 127413 Ir noliktavā 21,15
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!

Vides Tehnika ēku vai atsevišķu mājokļu siltināšanai piedāvā Polijā ražoto Rockwool Superrock akmens vati loksnēs. Rockwool Superrock puscietajām akmens vates plāksnēm ir pieejami trīs dažādi biezumi: 50 mm, 75 mm, 100 mm.

Akmens vates plāksnes Rockwool Superrock ir visaugstākās klases un kvalitātes materiāls. Šīs akmens vates plāksnes labi uztur siltumu, izolē skaņu un ir augstākās pakāpes ugunsgrēka izplatīšanos apturošs izstrādājums.

Siltumizolācijas materiāla īpašības

Akmens vates plākšņu augstā izolācijas efektivitāte samazina apkures izmaksas, kā arī labi regulē temperatūru telpās – ziemā saglabā siltumu, bet vasarā neļauj telpām uzkarst.

Svarīgs rādītājs ir tas, ka Vides Tehnika piedāvātajām akmens vates plāksnēm ir nedegoša izolācija (A1 klases), kas ievērojami uzlabo ēkas ugunsdrošību. Akmens vates plāksnes izgatavotas no materiāla, kas ugunsgrēka gadījumā aptur liesmu izplatīšanos un neveicina degšanu.

Akmens vates plāksnes labi izolē  skaņu.  Tām ir augstākās skaņas absorbcijas – A klase, kas nodrošina akustisko komfortu telpās.

Rockwool Superrock izstrādājums izceļas ar vislabāko siltuma un skaņas izolāciju, kā arī blīvuma un cenas optimālu attiecību.

Kur var izmantot?

Ēkas vai mājokļa siltināšanā akmens vates plāksnes ir universālas, jo tās var tikt izmantotas visās konstrukcijās, kuras neietekmē slodzes:

  • karkasa starpsienām;
  • karkasa sienām;
  • trīsslāņu mūra sienām;
  • bēniņiem un slīpajiem jumtiem;
  • starpstāvu pārsegumiem;
  • grīdām virs pagraba.

Akmens vates plāksnes praktiski sader ar visiem materiāliem.

Izstrādājuma izmēri

Vides Tehnika piedāvājumā esošās Rockwool Superrock  akmens vates plāksnes ir izgatavotas uz dabiska ieža bāzes. Plāksnes tiek izgatavotas divos platumos: 610 mm vai 565 mm. Garums – 1000 mm, bet biezums var būt no 50 mm līdz pat 200 mm.

Akmens vates plāksnes ir praksē pārbaudīts un ērti pielietojams materiāls ēku vai mājokļu siltināšanas procesā.

Izvēlaties tikai kvalitatīvu, būvniecības procesā ērti pielietojamu un videi draudzīgu siltumizolācijas materiālu – akmens vates plāksnes no Vides Tehnika.

Vides Tehnika mājaslapā var pieteikt arī uzņēmuma konsultantu, ja nepieciešams kāds skaidrojums vai individuāls risinājums.

Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku