Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Gaismas tuneļi plakaniem un slīpiem jumtiem

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Attēloti 6 produkti

Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Edijs Čistovs
VELUX gaismas tunelis TCF

VELUX gaismas tunelis TCF paredzēts slīpam jumtam ar profilētu segumu, gofrēta caurule. Ieteicamais tuneļu garums ir 0,2 - 0,9 m starp jumtu un griestiem. Vienu metrus garš, izcili atstarojošs, elastīgs tunelis ar diametru 35 cm. Viegli montējams. Viegli montējamais difuzors tiek piegādāts komplektā ar matētu polikarbonāta siltinājuma rāmi. Jumta kupols pieejams no akrila vai polikarbonāta.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TCF TCF Uz pasūtījuma 452,54
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
VELUX gaismas tunelis TCR

VELUX gaismas tunelis TCR paredzēts plakanam jumtam ar fiksētu cauruli. Ieteicamais tuneļu garums ir 0,8 - 6 m starp jumtu un griestiem. 1,7 m garš ciets tunelis būtu jāizmanto, ja ir nepieciešami lielāka garuma posmi - kombinācijā ar ZTR pagarinājuma sekcijām - lai nodrošinātu adekvātu dienas gaismas līmeni. Tas ir aprīkots ar 2 x 45 grādu līkumiem. To var pagarināt līdz 6 m garumam.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TCR TCR Uz pasūtījuma 515,46
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
VELUX gaismas tunelis TLF

VELUX gaismas tunelis TLF paredzēts slīpam jumtam ar plakanu segumu, gofrēta caurule. Tuneļu garumiem no 0,4 m līdz 2 m starp jumtu un griestiem. Divus metrus garš, izcili atstarojošs, lokans tunelis ar diametru 35 cm. Viegli montējams. Viegli montējamais difuzors tiek piegādāts komplektā ar matētu polikarbonāta siltinājuma rāmi. Jumta kupols ir ar 4 mm rūdītu stiklu un noņemamu vērtni. Stiklam ir Clear & clean pārklājums no ārpuses.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TLF TLF Uz pasūtījuma 407,77
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
VELUX gaismas tunelis TLR

VELUX gaismas tunelis TLR paredzēts slīpam jumtam ar plakanu segumu, fiksēta caurule. Ieteicamais tuneļu garums ir 0,9 - 6 m starp jumtu un griestiem. 1,7 m garš ciets tunelis būtu jāizmanto, ja ir nepieciešami lielāka garuma posmi - kombinācijā ar ZTR pagarinājuma sekcijām - lai nodrošinātu adekvātu dienas gaismas līmeni. Tas ir aprīkots ar 2 x 45 grādu līkumiem. To var pagarināt līdz 6 m garumam.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TLR TLR Uz pasūtījuma 509,41
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
VELUX gaismas tunelis TWF

VELUX gaismas tunelis TWF piemērots slīpam jumtam ar profilētu segumu, gofrēta caurule. Tuneļu garumiem no 0,4 m līdz 2 m starp jumtu un griestiem. Divus metrus garš, izcili atstarojošs, lokans tunelis ar diametru 35 cm. Viegli montējams. Viegli montējamais difuzors tiek piegādāts komplektā ar matētu polikarbonāta siltinājuma rāmi. Jumta kupols ir ar 4 mm rūdītu stiklu un noņemamu vērtni. Stiklam ir Clear & clean pārklājums no ārpuses.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TWF TWF Uz pasūtījuma 407,77
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
VELUX gaismas tunelis TWR

VELUX gaismas tunelis TWR paredzēts slīpam jumtam ar profilētu segumu, fiksēta caurule. Ieteicamais tuneļu garums ir 0,9 - 6 m starp jumtu un griestiem. 1,7 m garš ciets tunelis būtu jāizmanto, ja ir nepieciešami lielāka garuma posmi - kombinācijā ar ZTR pagarinājuma sekcijām - lai nodrošinātu adekvātu dienas gaismas līmeni. Tas ir aprīkots ar 2 x 45 grādu līkumiem. To var pagarināt līdz 6 m garumam.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
VELUX gaismas tunelis TWR TWR Uz pasūtījuma 509,41
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku