Reģipša plāksnes ar daudzveidīgu pielietojumu

KNAUF White (GKB) un KNAUF Green (GKBI) – reģipša plāksnes ar daudzveidīgu pielietojumu vieglu konstrukciju veidošanai. KNAUF White (GKB) standarta ģipša plāksnes pielieto kā apšuvuma plāksnes visās sausās būves konstrukcijās.

Tās ir daudzveidīgi izmantojamas plāksnes sienu un griestu apšūšanai un starpsienu montāžai. Standarta ģipša plāksnes ir viegli un ātri montējama, uzlabo telpas ugunsdrošību, kā arī skaņas izolāciju. Tā ir stabila un mehāniski izturīga, nesatur veselībai kaitīgus materiālus. Viegli un vienkārši transportējama.

Knauf Green ir mitrumizturīga, impregnēta ģipškartona plāksne. Tā paredzēta telpām ar paaugstinātu mitrumu, ir ātri montējama, uzlabo skaņas izolāciju. Plāksnes sastāvs kavē mitruma uzsūkšanās procesu, un tai ir īpaša noturība pret pelējuma sēnīti.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt