Gāzes apkures katli

Gāzes apkures katli, līdzīgi kā siltumsūknis, darbojas automatizēti. Izvēloties gāzes apkures katlu, jāņem vērā tādi faktori kā – gāzes katla jauda, ūdens karsēšanas veids un automatizācijas līmenis.

Vislabāk par visiem šiem raksturlielumiem būtu konsultēties ar pieredzējušu speciālistu, kas spēs aprēķināt nepieciešamo jaudu, izvērtējot datus par apkurināmo platību, mājas siltuma zudumiem un karstā ūdens patēriņu. Arī gāzes apkures katli iedalās dažādos tipos – parastie un kondensāta. Lai saprastu atšķirību starp parasto un kondensāta katlu, jāzina tā darbības princips.

Kondensāta katlā apkurei nepieciešamā enerģija tiek iegūta ne vien, sadegot maisījumam, bet arī no tvaika kondensāta, kas veidojas degšanas laikā. Tas ļauj palielināt gāzes katla efektivitāti līdz pat 20%. Jāpiezīmē gan, ka kondensāta katls atmaksāsies tikai tad, ja esat lielas mājas īpašnieks (virs 200m2), jo mājoklī, kur ir maza platība, tas nebūs izdevīgs risinājums.

Gāzes apkures plusi ir tie, ka nav nepieciešama papildus vieta kurināmā uzglabāšanai un tā automatizētā darbība, kas sastāv no vairākiem līmeņiem: iespēja iestatīt nemainīgu apkures šķidruma temperatūru; sistēma pati regulē temperatūru, ievērojot temperatūras sensoru mērījumus ēkas iekšpusē un ārpusē.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt