Materiāli ceļu būvei un segumu lāpīšanai

Materiāli ceļu būvei un segumu lāpīšanai – aukstais asfalts un celulozes granulas.

Aukstais asfalts ir frakcionētu šķembu un speciāli sagatavotas bitumena saistvielas maisījums, kas paredzēts ceļu un ielu bedrīšu remontam, ielu salabošanai pēc veiktā ūdensvada, kanalizācijas, sakaru un elektrokabeļu remonta, trotuāru, iebrauktuvju un celiņu izbūvei. Aukstā asfalta priekšrocības – gatavs iestrādei aukstā veidā; tūlīt pēc iestrādes ir atjaunojama transporta kustība; ilgstoši uzglabājams (4-6 mēn.); var iestrādāt arī vēsos laika apstākļos (rudenī, ziemā, pavasarī).

Celulozes granulas “S CEL 7G” jeb asfalta piedevas ir tīras celulozes šķiedras, kas sapresētas granulās. Celulozes šķiedra ir ražota no rūpīgi šķirotas makulatūras pēc mūsu prasību standarta, tad mehāniski apstrādāta ar speciāli ražotām iekārtām. Celulozes granulu priekšrocības – nešķīst ūdenī un organiskajos šķīdinātājos; izturīgs atšķaidīts skābēs un sārmos; izturīgs temperatūras amplitūdā no -50° C līdz +195° C; vidējais nepieciešamais daudzums: 0,3% līdz 0,8%; mitruma saturs: 4% līdz 8%.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt