Celtniecības līmlentes šuvju hermetizācijai

Celtniecības līmlentes šuvju hermetizācijai ir vienpusējas, spēcīgas iedarbības līmlentes, kas paredzētas tvaikus necaurlaidīgas siltumizolācijas slāņu segumu izturīgai savienošanai.

Šīm līmlentēm piemīt augsta efektivitāte un tās ir izturīgas pret dabīgo nodilumu. To pielietojums ir plašs – vēja necaurlaidīgu savienojumu ierīkošanai, zem jumta kārtu plaisu un apvalka membrānu remontam. Tās var izmantot arī dažādu būvmateriālu, piemēram, folijas, betona, koka, metāla un citu materiālu plaisu aizlīmēšanai.

Galvenokārt, līmlentes tiek lietotas jumtu un iekšējo konstrukciju tvaikus necaurlaidīgā slāņa segumu savienojuma vietu hermetizācijai, celtniecības paneļu savienojuma vietās (OSB plāksnes) telpu iekšpusē, lai nostiprinātu caurejošās šuves izolācijas līmenī (piemēram, izplūdes caurules, elektrisko kabeļu caurules, logi, spāres, kabeļi utt.), jumta konstrukcijās un citur.

Protams, katras līmlentes paredzētais pielietojums mēdz atšķirties. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 8 produkti

Atlasīt