Solārās sistēmas – enerģijas resursu neatkarība

SIA “Vides Tehnika” sadarbojas ar pasaulē atzītiem saules paneļu, kolektoru un regulatoru ražotājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Buderus un citiem. Solārās sistēmas – enerģijas resursu neatkarība.

Saules enerģijai ir neizmērojamas priekšrocības, proti, Jūs palielināt savu neatkarību no citiem enerģijas resursiem. Saules enerģijas iekārtas ir ideāli piemērotas dzeramā ūdens uzsildīšanai un kā papildinājums apkurei. Pateicoties saules enerģijai, Jūsu ieguldījumi var atmaksāties jau pāris gados fosilās enerģijas ietaupījuma rezultātā.

Dzeramā ūdens uzsildīšanai ir ievērojams ietaupījuma potenciāls. Tāpēc saules enerģijas kolektori apvienojumā ar siltā ūdens tvertni mūsu ģeogrāfiskā platuma grādos vasaras mēnešos ir vislabākā alternatīva apkures katla izmantošanai. Ja apkuri papildina ar saules siltumenerģiju, pat gadalaiku pārejas periodā apkures katlu var bieži izslēgt uz ilgāku laiku.

Šķidrā kurināmā vai gāzes ietaupījums jebkurā gadījumā ir liels: Jūs gada laikā patērēsiet par 60 procentiem mazāk enerģijas, kas citādi būtu vajadzīga siltā ūdens sagatavošanai ikdienas vajadzībām. Apvienojot dzeramā un apkures sistēmas ūdens uzsildīšanu, var iegūt līdz par 35 procentiem gadā patērētās enerģijas ietaupījumu.

Nodrošinām bezmaksas konsultācijas, apkures sistēmu un to komplektējošo elementu piegādi, kā arī montāžu. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt