Materiālu pielīmēšanai un gruntēšanai

Materiālu pielīmēšanai un gruntēšanai iesakām izmantot pārbaudītas vērtības – vācu ražotāja “Alfa GmbH” un “Knauf Insulation” produktus.

Alfa līme būs piemērota visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošām konstrukcijām, saskaršanās punktu salīmēšanai, materiālu elastīgai savienošanai, kā arī celtniecības folijas, plēvju hermētiskai piestiprināšanai pie konstrukcijas karkasa (piem. pie mūra).

Alfa gruntis būs piemērotas absorbējošu, šķiedru vai graudainu virsmu gruntēšanai, piemēram, porainā betona, kokšķiedru plātņu, koka skaidu plātņu, ģipša skaidu plākšņu, saplākšņa, ģipša un citiem materiāliem. Piemērotas kā pamata pārklājums blīvējuma lentu, butila un bitumena lentu drošai un hermētiskai pielīmēšanai.

Knauf Insulation līme būs piemērota lietošanai jumta, griestu un sienu konstrukcijās. Tvaiku barjerai un tvaiku caurlaidībai pie pieguļošajiem un caurlaidīgajiem būvelementiem.

Protams, katra produkta paredzētais pielietojums mēdz atšķirties. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 4 produkti

Atlasīt