Saint-Gobain keramzīta celtniecības bloki

Saint-Gobain keramzīta celtniecības bloki neļauj mitrumam izplatīties pa kapilāriem, blokiem ir zema ūdens absorbcija un sala izturība. Pateicoties bloku zemai siltumvadītspējai, tiem ir augsta, A1 klasei atbilstoša ugunsizturība. Keramzīta bloki ir noturīgi pret ķimikāliju iedarbību, nesatur bīstamus savienojumus un gāzes, neveido ne pelējumu, ne puvi. Tie ir mehāniski izturīgi un nedrūp transportēšanas laikā.

FIBO bloki paredzēti pamatu, ārsienu un iekšsienu izbūvei. Neskatoties uz vieglo svaru, bloku spiedes izturība – 3 MPa un 5 MPa ir pietiekama, lai tos varētu izmantot kā mazstāvu ēku nesošo sienu būvniecībā, tā arī daudzstāvu ēkām, veidojot sienas starp nesošajām konstrukcijām.

FIBO blokiem ir zema ūdens uzsūktspēja, līdz ar to pat pie augsta gaisa relatīvā mitruma, pēc būvniecības procesa, tos nav nepieciešams ilgstoši žāvēt. Tas atvieglo darbu veikšanu rudenī un pavasarī, jo materiāls ātri atdos mitrumu. Iestājoties siltam laikam vasarā, no FIBO blokiem būvēta mūra siena izžūst apmēram mēneša laikā.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 6 produkti

Atlasīt