Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas

ARDEX SK100 W hidroizolācijas audums

10,56 /m2

Pieejams uzreiz

Daudzums pirkšanai:

Mērvienība:
Daudzums vienībā:
Summa:
Apraksts

ARDEX SK100 W hidroizolācijas audums

Iekšdarbiem un ārdarbiem, grīdām un sienām.
Pārsedz plaisas.
Noturīgs pret ķīmiskām slodzēm.
Nodrošina nepieciešamo biezumu.
Hidroizolācijai saskaņā ar ETAG 022-2, sertifikātu Nr.: ETA-11/0282.

Pielietojums

Konstrukciju izolācijai:
– baseinos, balkonos, terasēs,
– vannas istabās un dušās,
– rūpnieciskās telpās (virtuvēs un citur).

Pamatnes

Pamatne var būt sausa vai mitra, bet tai ir jābūt stingrai, izturīgām pret slodzi, bez putekļiem, bez brīvām daļiņām un citām vielām, kas traucē saķeri. Sienu un grīdu sagatavošana veic ar ARDEX grīdu maisījumiem un špaktelēm.

Lietošana

Līmējama ar ARDEX S7 PLUS W, ARDEX 8+9 / 8+9 LW vai ar ARDEX X 77 MICROTEC līmi. Uz gludām virsmām līmi uzklāj ar 3 mm zobaino špakteļlāpstiņu. Uz raupjas pamatnes var lietot 4 mm zobaino špakteļlāpstiņu. Izvairieties no gaisa burbuļu veidošanās. ARDEX S 7 PLUS W un ARDEX 8+9 LW var sajaukt šķidrākajā konsistencē, un uzklāt ar rullīti. Ievērojiet ARDEX SK 100 W tehniskajā aprakstā sniegtos norādījumus.

Līmējot ar ARDEX 8+9 / 8+9 LW vai ARDEX S 7 PLUS W, audumu uzreiz var līmēt ar 5 cm pārlaidumu. Līmēšanai izmantojot ARDEX X 77 līmi, uz auduma saduršuvēm SK blīvēšanas elementus (lentu un stūrus) uzlīmē ar ARDEX S7 PLUS W vai ARDEX 8+9 / 8+9 LW. Ja uz grīdas audums līmēts ar ARDEX 8+9 / 8+9 LW vai ARDEX S7 PLUS W, tad flīzes var sākt klāt jau pēc 2 stundām, ja līmēts ar ARDEX X 77 – pēc 24 stundām.

Tehniskā informācija
Ražotājs

ARDEX