Ekstrudētais putuplasts siltumizolācijai

Ekstrudētais putuplasts siltumizolācijai ir uzticama ekstrudēta putu polistirola siltumizolācija. Tā saglabā savas izolācijas īpašības, pat ja mainās apkārtējās vides apstākļi.

Unikālā vienmērīgā struktūra, ko veido noslēgtas poras, garantē izcilas un uzticamas siltumizolācijas īpašības. Izmantojot Finnfoam loksnes, lielākā daļa būvniecības posmu kļūst vienkārši, tiek nodrošināta kvalitāte un enerģijas izmantošanas efektivitāte.

Konstrukcijā nav jāmontē atsevišķa tvaika izolācijas vai aizsardzības pret vēju barjera, tāpēc vairākus būvniecības posmus var aizstāt viens risinājums.

Finnfoam loksnes ir pilnībā izturīgas pret pelējumu. Tas ir pierādīts, veicot pašu stingrāko noturības pret pelējumu testu Somijas Izmēģinājumu centrā (VTT).

Loksnes var plaši izmantot, siltinot mājas: sākot no pamatiem, grīdām, jumta un sienām, līdz papildu siltumizolācijas ierīkošanai.

Tā kā Finnfoam loksnes ir mitrumizturīgas, izturīgas pret sasalšanas un atkušanas ciklu iedarbību, mehāniski izturīgas, tās ir vislabākā izolācija, ierīkojot pamatus, grīdas uz grunts un citas konstrukcijas, kuras ietekmē sasalums, mitrums un slodzes.

Viens produkts

Atlasīt