Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam. Ātra piegāde.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

Piedāvājam universālās traktortehnikas Caterpillar nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar operatoru no 40 Eur stundā.
Veicam visa veida rakšanas un zemes līdzināšanas darbus, tranšeju rakšanas darbus, pamatu rakšanu, kanalizācijas sistēmas izbūves darbus, drenāžas sistēmas izbūves darbus, tīrām grāvjus un attīrām meža ceļus, tīrām sniegu teritorijās.

Kā arī piedāvājam kravas transporta Scania G450, Palfinger 26000 ar 13m puspiekabi un manipulatoru nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar vadītāju no 50 Eur stundā. Iekrausim, aizvedīsim un izkrausim jebkuru Jums nepieciešamo preci.

Ekstrudētais putuplasts

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Attēloti 2 produkti

Ekstrudētais putuplasts ir siltumizolācijas materiāls, kas ēkas siltināšanas procesā tiek izmantots dažādu ēkas konstrukciju izolēšanai. Siltumizolācijas materiāls –ekstrudētais putuplasts – ir labs un pārbaudīts variants arī ēku norobežojošo konstrukciju siltināšanai.

Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Edijs Čistovs
Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Loksnes paletēSiltumvadītspēja (W/mK)Cena (m2) ar PVN Pieejamība* Kalkulators Cena par paku ar PVNDaudzums pirkšanas iepakojumos
Putuplasta plāksne 100mm 585x1235 Finnfoam FL-300 (2.17m2) 930637 100585123530,033-0,036 W/mK15,59 Ir noliktavā m2 33,82
Putuplasta plāksne 50mm 585x1235 Finnfoam FL-300 (3.61m2) 930569 50585123550,033-0,036 W/mK7,98 Ir noliktavā m2 28,79
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Loksnes paletēSiltumvadītspēja (W/mK)Cena (m2) ar PVN Pieejamība* Kalkulators Cena par paku ar PVNDaudzums pirkšanas iepakojumos
50mm 580x1180 (5,4752m2/paka) 468245 50580118080,034 W/mK - Pēc pieprasījuma m2 0,00
100mm 580x1180 (2,7376m2/paka) 496345 100580118040,034 W/mK - Pēc pieprasījuma m2 0,00
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!

Ekstrudētā putuplasta piedāvājums

Ja ēkas siltināšanas procesā ir nepieciešams siltumizolācijas materiāls – ekstrudētais putuplasts, Vides Tehnika piedāvā šī materiāla divus veidus.

 • Ekstrudētais putuplasts Finnfoam Fl-300 ir plākšņu veidā ar pusspundi. Putuplasta loksnes var tikt izmantotas siltināmās ēkas cokolu, aiļu un termisko tiltu izolēšanai.
 • Ekstrudētais putuplasts XPS Carbon PROF 300 – var izmantot visu norobežojošu konstrukciju siltumizolācijai – jumtiem, pamatiem, pagrabiem, grīdām.

Kur, siltinot ēku, derēs ekstrudētais putuplasts?

Vides Tehnika piedāvājumā esošais ekstrudētais putuplasts siltināšanas procesā labi derēs konstrukcijām, kurām ir nepieciešama laba saķere ar līmējamo virsmu vai apmetumu.

Ekstrudētā putuplasta pielietošana atvieglos mājas siltumizolācijas darbu veikšanu, lai siltināšanas rezultāts būtu kvalitatīvs un iepriecinātu gan darbu veicējus, gan pasūtītājus.

Ekstrudētais putuplasts – priekšrocības

Ekstrudētais putuplasts Finnfoam Fl-300

Ekstrudēto putuplastu Finnfoam Fl-300 ir ērti izmantot siltumizolācijas darbos, jo plāksnes var viegli samontēt, var izzāģēt vajadzīgo formu, jo tās ir viegli zāģējamas.

Putuplasta loksnes ir ar rievotu virsmu, kas nodrošina labu saķeri ar armēšanas un dekoratīvā apmetuma kārtu.
Ekstrudētajam putuplastam ir labas saķeres īpašības ar siltināmo virsmu, jo putuplasta plāksnes ir ar rievotu virsmu. Ekstrudētais putuplasts ir mitrumizturīgs, nelaiž cauri ūdeni, līdz ar to ekstrudētā putuplasta plāksnes ir drošs materiāls pret mitrumu.

Galvenās ekstrudētā putuplasta priekšrocības:

 • Viegls;
 • Viegli montējams;
 • Zāģējams;
 • Laba saķere;
 • Ūdensnecaurlaidīgs.

Ekstrudēto putuplastu Finnfoam Fl-300 lieto:

 • pie ailēm
 • pie cokoliem
 • termisko tiltu izolācijai

Ekstrudētais putuplasts XPS Carbon PROF 300

Ekstrudētais putuplasts XPS Carbon PROF 300 ir plākšņu veidā ar pusspundi. Šis siltumizolācijas materiāls ir piemērots ēkas norobežojošo konstrukciju siltināšanai.

Ekstrudētais putuplasts XPS Carbon PROF 300 ir kvalitatīvs materiāls siltināšanas procesā, kas būtiski palielinās visas sistēmas izolācijas laiku.

Ekstrudēto putuplastu XPS Carbon PROF 300 lieto:

 • jumtu siltināšanai;
 • ēkas pamatu siltināšanai;
 • grīdu siltināšanai;
 • pagrabu un fasāžu virspamatu siltināšanai.

Ikviens kvalitatīvs siltumizolācijas materiāls atvieglo siltināšanas darbu veikšanu un garantē ēkas vai mājokļa siltumizolācijai garu mūžu. Reizē tas ir ieguldījums cilvēka labsajūtai un vides saglabāšanai.

Ekstrudētais putuplasts ir labs palīgs siltumizolācijas procesā un garants siltināšanas darbu kvalitātei. Jautājumu gadījumā Vides Tehnika spēs palīdzēs, atsaucīgie konsultanti varēs rast risinājumu tieši Jūsu gadījumā!

Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

  Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku