Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Kokšķiedras plāksnes

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Biezums (mm)
Izmērs (mm)

Showing 1–12 of 21 results

Kokšķiedras plāksnes ir ērts un ekonomisks siltumizolācijas materiāls. Tas ir arī viens no praktiskākajiem siltumizolācijas materiāliem, ko izmanto arī daudzi būvnieki, tiekot līdz ēkas siltināšanas darbiem.

Kokšķiedras plāksnes ir izgatavotas ar spundi un bez tās. Tās ir izturīgas pret aukstumu un mitrumu, tādēļ arī piemērotas Latvijas klimatam, kad ir krasas gaisa temperatūras svārstības un aukstums mijas ar mitruma periodu.

Naturheld roof 220 N+F kokšķiedras plāksnes, 22x580x2525mm (1.4645m2)

11,41

Naturheld therm 110 kokšķiedras plāksnes

7,14

Naturheld wall 180 kokšķiedras plāksnes

11,9420,11

STEICO Universal kokšķiedras plāksne 2230x600x22mm Ar Spundi

10,88

STEICO Dry kokšķiedras plāksnes

18,6225,93

STEICO Therm kokšķiedras plāksnes

3,2817,00

STEICO Therm Internal kokšķiedras plāksnes

5,66

STEICO phaltex kokšķiedras plāksnes

10,0915,97

STEICO Universal Black (Bitumena) kokšķiedras plāksnes

14,27

STEICO standard nature kokšķiedras plāksnes

9,55

Kokšķiedras pretvēja plāksnes

12,6322,55 par plāksni

Kokšķiedras pretvēja plāksne spundēta

Cena pēc pieprasījuma

Kokšķiedras plāksnes - sastāvs

Kokšķiedras pretvēja plāksnes ir efektīvs, vēju aizturošs siltumizolācijas materiāls, kas ir piemērots ēku ārsienu, griestu un jumta seguma pilnīgai vai daļējai nosiltināšanai.

Pretvēja plāksnes ir izgatavotas no skujkoku skaidām, kas ir piesūcinātas ar dabīgiem sveķiem un parafīna kārtu, kas nodrošina plākšņu ilgmūžību un izturību pret mitrumu. Piemērotas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, jo pasargās ēku no aukstuma un mitruma. Kokšķiedras plāksnes ir spundētas vai nespundētas. Tās ir pieejamas sešos dažādos izmēros.

Kokšķiedru plākšņu veidi un pielietojums

Vides Tehnika piedāvājumā ir ražotāja Steico piecu veidu kokšķiedras plāksnes. Tās ir paredzētas dažādu ēkas konstrukciju siltināšanai. Ēku vai atsevišķu mājokli var siltināt tikai ar kokšķiedras plāksnēm Steico Protect, bet, ja izlemjat siltināt ar šo materiālu, tad var kombinēt ar mīkstajiem un beramajiem siltumizolācijas materiāliem, tos nostiprinot. Kokšķiedras plāksnes ir pārbaudīts siltumizolācijas materiāls. Lietojot šo siltumizolācijas materiālu, telpās tiks nodrošināta laba skaņas izolācija.

Vides Tehnika piedāvā plāksnes Steico Protect Dry, kuras var izmantot jumta, sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Savukārt, Steico Therm var izmantot visu veidu konstrukciju siltināšanai. Plāksnes ir  no cieta materiāla, un plāksnes ir piemērotas arī  tālākai apmešanai. Ir pieejami dažādi plākšņu izmēri. Labs un ērts siltumizolācijas materiāls, viens no praktiskākajiem materiāliem.

Kokšķiedras plāksnes Steico Underfloor var izmantot, liekot zem lamināta vai parketa, lai telpās būtu siltāks un klusāks. Bet kokšķiedras plāksnes Steico Floor ir spundētas un paredzētas grīdu siltināšanai, slāpējot arī trokšņus un reizē novēršot akustiskos tukšumus grīdas segumā.

Kokšķiedras plāksnes ir visiem zināms, labs siltināšanas materiāls, piemērots dažādām telpām un vajadzībām. Atliek vien izvēlēties piemērotāko variantu un izmēru, lai nosiltinātu mājokļa grīdas un radītu gan komfortu, gan mājoklis būtu energoefektīvs un mūsdienīgs.

Ja meklējot piemērotāko siltumizolācijas materiālu Jums rodas jautājumi, droši griežaties pie Vides Tehnika konsultantiem – mēs spēsim rast labāko risinājumu tieši Jūsu gadījumā!

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku