Dārza tehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā dārza tehniku un instrumentus. Dažāda veida benzīna un elektriskie zāles pļāvēji, trimmeri, motorzāģi, augstspiediena mazgātāji ģenerātori, dārza instrumenti un aksesuāri.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Minerālvate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Biezums (mm)
Nosaukums
Platums (mm)

Minerālvate ir dabisks jaunās paaudzes siltumizolācijas materiāls, kurš tiek izmantots dažādu ēkas vai mājokļa daļu siltināšanai. Pie siltumizolācijas minerālvate ir plaši izmantots materiāls un ieguvis siltināšanas speciālistu ievērību. Materiāls ir viegli pielietojams, uzticot mājokļu siltināšanu gan profesionāļiem, gan vienkārši amatniekiem. Tā nepievils un savas kvalitātes un uzlabotā sastāva dēļ kalpos ilgi.

Vides Tehnika piedāvājuma klāstā minerālvate ir pieejama dažādos izmēros, kā arī dažāda biezuma – no 50 mm līdz 200 mm.

Minerālvate tiek izgatavota no dabiskiem vai pārstrādātiem izejmateriāliem. Tai nav pievienotas nekādas krāsvielas vai balinātāji. Pateicoties novatoriskai saistvielas tehnoloģijai, tā ir dabiskā brūnā krāsā. Minerālvate nesatur formaldehīdu, fenolus un akrilšķiedras. Minerālvate ir ekoloģisks, kā arī  draudzīgs materiāls cilvēka veselībai un apkārtējai videi.

Pārbaudīta kvalitāte, ērts pielietojums

Minerālvates priekšrocības:

 • elastīgs materiāls;
 • viegli griežama;
 • maz put, salīdzinot ar citiem materiāliem;
 • 100% nedegošs materiāls;
 • labi absorbē skaņu;
 • saglabā gaisa kvalitāti telpās;
 • bez smakas un neveido izgarojumus;
 • patīkama taustei;
 • mīksta siltumizolācijas virsma.

Izvēloties Vides Tehnika piedāvāto minerālvati kā siltumizolācijas materiālu, Jūs tikai iegūsiet – tā ir viegli griežama un elastīga. Minerālvate ir hidrofobizēta, tas ir, šķiedra ir aizsargāta pret tiešu ūdens iedarbību. Svarīgi arī piebilst to, ka minerālvate labi aizsargā telpu pret trokšņiem un, to izmantojot siltināšanā, telpā tiks labi saglabāta gaisa kvalitāte.

Dažādi pielietojuma veidi

Minerālvati pārsvarā lieto dažādu sienu – ārējo, iekšējo, ārējo ventilējamo – siltināšanai. Minerālvate labi noder pie slīpo jumtu, piekaramo griestu un spāru sistēmu siltināšanas – īpaši Vides Tehnika mājas lapā piedāvātā minerālvate Knauf Ekoboard, Knauf Naturoll Plus un Knauf Expert 036.

Minerālvati kā siltumizolācijas materiālu var izmantot, arī siltinot koka karkasa mājas, te labi noderēs minerālvate Knauf Naturoll Plus.

Telpām ar dažādiem apkures režīmiem Vides Tehnika iesaka izmantot minerālvati Knauf Insulation TP115.

Patērētājiem Vides Tehnika piedāvā piecu veidu minerālvates. Savā starpā tās nedaudz atšķiras pēc to pielietojuma, taču visu veidu minerālvates ir videi draudzīgs siltināšanas materiāls un ražots, izmantojot jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, tā nodrošinot siltumizolācijas materiālam labu kvalitāti. Jautājumu gadījumā droši griežaties pie konsultantiem.

Minerālvate kā siltumizolācijas materiāls ir praksē pārbaudīts, visiem zināms labs dabisks materiāls, un, izvēloties minerālvati mājokļa siltināšanai, tas būs ērts un vienkāršs risinājums mājokļa energoefektivitātes uzlabošanai.

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

  Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku