Dabiskā minerālvate “Knauf Insulation”

Dabiskā minerālvate “Knauf Insulation” izstrādāta, izmantojot ECOSE® tehnoloģiju. Tā ir  jaunās paaudzes siltumizolācijas materiāls. Novatoriski radītā minerālvate ir izgatavota no dabiskiem vai pārstrādātiem izejmateriāliem. Pielietojot biotehnoloģijas un savienojot dabiskas izcelsmes šķiedras, tā nesatur formaldehīdu, fenolus un akrilšķiedras, un tai nav pievienotas nekādas mākslīgas krāsvielas vai balinātāji. Pateicoties novatoriskai saistvielas tehnoloģijai, jaunā minerālvate ar ECOSE® tehnoloģiju ir dabiskā brūnā krāsā – bez jebkādām ķīmiskām krāsvielām.

Knauf Insulation minerālvates priekšrocības ir tās ļoti labās skaņas absorbcijas īpašības. Tā saglabā gaisa kvalitāti iekštelpās tīru un svaigu, turklāt tā ir 100% nedegošs materiāls. Knauf Insulation minerālvate put salīdzinoši mazāk ar iepriekšējiem materiāliem, tai nav smakas vai izgarojumu. Minerālvate ir pārsteidzoši patīkama taustei, mīksta siltumizolācijas virsma kā vilnai. Minerālvate ir viegli griežama. Tai piemīt palielināts materiāla elastīgums.

Minerālvate ir vispārēja pielietojuma siltumizolācijas materiāls – slīpo jumtu konstrukcijās, ārējo sienu konstrukcijās, ārējās ventilējamās sienās, iekšējās sienās, piekaramo griestu un spāru sistēmās. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 8 produkti

Atlasīt