Dārza tehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā dārza tehniku un instrumentus. Dažāda veida benzīna un elektriskie zāles pļāvēji, trimmeri, motorzāģi, augstspiediena mazgātāji ģenerātori, dārza instrumenti un aksesuāri.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Ekovate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Nosaukums

Ekovate ir viens no populārākajiem siltumizolācijas materiāliem. Būvniecības procesā pārbaudīts, ērts un ekoloģisks siltumizolācijas materiāls. Ekovati kā labu siltumizolācijas materiālu var izmantot dažādu ēku siltināšanai –  gan dzīvojamajām mājām, gan atsevišķam mājoklim, gan arī rūpnieciskajām ēkām.

Siltumizolācijas materiāls – ekovate ­­–  ir irdens un  viegls. Tās sastāvā ir dabai un cilvēka veselībai draudzīgas un nekaitīgas vielas. Ekovate tiek iegūta no otrreiz izmantotas celulozes šķiedras (sastāvā 86%), un tās sastāvā 14% ir dabīgo sāļu piemaisījums – negaistoši antipirēni un antiseptiķi.

Ekovate ir elpojošs siltumizolācijas materiāls, tāpēc tā nepelē un neveido kondensātu. Izmantojot ekovati siltināšanai, telpās neveidosies pelējums.  Ekovates izmantošana siltināšanas procesā ir izdevīga, jo tā kalpos ilgu laiku un nodrošinās patīkamu siltumu mājās daudzu gadu garumā.

Raksturojums:

 • Ekoloģiska;
 • Ugunsdroša;
 • aizsargā konstrukcijas;
 • teicama skaņas izolētāja;
 • viegla;
 • ilgmūžīga.

Ekovate – elpojošs un ugunsdrošs materiāls

Ēku siltināšanā svarīgi ir tas, ka ekovate ir elpojošs siltumizolācijas materiāls, līdz ar to tā arī nepūst, nepelē un novērš grauzēju izplatīšanos. Ekovate lieliski slāpē uguns  izplatību, ja ir izcēlies ugunsgrēks. To nodrošina ekovates  izturība pret augstu temperatūru. Ekovate efektīvi izolē skaņu un ir izturīga pret augstu temperatūru.

Kur telpu siltināšanā noderēs ekovate?

Ar  ekovati var siltināt:

 • grīdas;
 • slīpos jumtus;
 • bēniņus ar koka griestiem;
 • bēniņus ar dzelzsbetona griestiem;
 • iekšējās starpsienas;
 • nepabeigtu māju iekšējās starpsienas.

Lai ēka vai atsevišķs mājoklis būtu silts un ekonomisks, ekovate no Vides Tehnika ir viens no materiāliem, ko var arī izmantot dažādu ēkas konstrukciju siltināšanai.

Noteikti ir jāatzīmē arī tas, ka ekovate ir arī labs materiāls, ja ir nepieciešams atjaunot vecu māju siltumizolāciju. Tā labi pasargās arī no laika zoba radītajiem bojājumiem.

Ekovati var iegādāties dažādos iepakojumos, Vides Tehnika piedāvā ekovati no dažādu siltumizolācijas materiālu ražotājiem.

Vides tehnika piedāvājumā ir ekovate Termex, kas pieejama 13 kg fasējumā, savukārt ekovate Isocell tiek pakota divos svaros: 12,5 kg un 14 kg iepakojumā.

Siltumizolācijas materiāls ekovate ir ērts, videi un cilvēkam draudzīgs materiāls, kā arī tas ir ilgtspējīgs risinājums ēku siltināšanas procesā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Vides Tehnika konsultantiem, kas varēs rast labāko risinājumu tieši Jums!

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

  Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku