Dārza tehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā dārza tehniku un instrumentus. Dažāda veida benzīna un elektriskie zāles pļāvēji, trimmeri, motorzāģi, augstspiediena mazgātāji ģenerātori, dārza instrumenti un aksesuāri.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

Universālās traktortehnikas Caterpillar nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar operatoru no 50 Eur stundā.

Veicam visa veida rakšanas un zemes līdzināšanas darbus, tranšeju rakšanas darbus, pamatu rakšanu, kanalizācijas sistēmas izbūves darbus, drenāžas sistēmas izbūves darbus, tīrām grāvjus un attīrām meža ceļus, tīrām sniegu teritorijās.

Kravas transporta Scania G450, Palfinger 26000 ar 13m puspiekabi un manipulatoru nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar vadītāju no 50 Eur stundā. Iekrausim, aizvedīsim un izkrausim jebkuru Jums nepieciešamo preci.

Fasādes vate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Biezums (mm)
Nosaukums
Platums (mm)

Fasādes vate ir piemērots siltumizolācijas materiāls ēku ārējo konstrukciju siltināšanai. Ja plānojat siltināt jau esošu ēku vai ceļat jaunu māju, šis materiāls būs ērts un ekoloģisks materiāls, lai to paveiktu. Tā ir akmens vate, kas pieejama dažāda biezuma un platuma plāksnēs.

Vides Tehnika piedāvājumā esošā fasādes vate Rockwool Frontrock Super ir efektīvs materiāls ārsienu siltināšanai. Vienlaikus tā slāpē arī  trokšņus un izolē skaņas.  Fasādes  vate ir ugunsdrošs materiāls.

Siltumizolācijas materiāls – fasādes akmens vate plāksnēs Rockwool – uzlabos visas ēkas energoefektivitāti.

Kāpēc izvēlēties ēkas siltināšanai fasādes akmens vati?

Fasādes vates plāksnes Frontrock Super paredzētas mūra un monolīta sienām. Siltumizolācijas materiāls – fasādes akmens vate plāksnēs – veido nedegošu siltumizolāciju kombinētajās siltumizolācijas sistēmās (ETICS).

Fasādes akmens vates plāksnēm ir cietināta virspuse, kas nodrošinās fasādei ilgmūžību un būs garants kvalitatīvai un energoefektīvai ēkas siltināšanai. Akmens vates plāksnes ir ražotas, izmantojot Dual Density tehnoloģiju. Šis siltumizolācijas materiāls ir arī labs atbalsts dībeļiem.

Fasādes akmens vates plāksnes var tikt ražotas 12 dažādos biezumos – no 60 mm līdz pat 280 mm. Siltumizolācijai var izvēlēties vajadzīgo un izdevīgāko platumu. Vides Tehnika konsultanti sniegs rekomendācijas un ieteiks labāko risinājumu katrā konkrētajā gadījumā.

Kur noderēs fasādes akmens vates plāksnes?

Fasādes akmens vates plāksnes neapšaubāmi ir paredzētas ēku ārējo sienu siltumizolācijai. Fasādes akmens vate ir kvalitatīvs siltumizolācijas materiāls kā jaunbūvēm, tā arī renovējamām ēkām.

Fasādes vati var izmantot arī, siltinot iekšējās sienas, kas atdala apsildāmo un neapsildāmo ēkas telpu. Piemēram, to var izmantot kāpņu telpās. Siltumizolācijas materiālu – fasādes akmens vati – var arī izmantot baļķu ārsienu siltināšanai.

Fasādes vate derēs:

  • ēku ārējām sienām;
  • ēku iekšējām sienām, kas atdala apsildāmo un neapsildāmo ēkas daļu;
  • baļķu ārsienām.

Ēkas ārpuses siltināšanai – kvalitatīvs siltumizolācijas materiāls

Lai ēkas siltināšana būtu energoefektīva un ilglaicīga, svarīgi ir rūpīgi pārdomāt siltumizolācijas materiālu izvēli un izmantot siltināšanas procesā kvalitatīvus un arī ekoloģiskus materiālus.

Vides Tehnika piedāvājumā esošā fasādes akmens vate šajā gadījumā ir labs risinājums. Ēkas siltināšana ir uz nākotni vērsts process, jo energoefektīva ēka būs arī ekonomiski izdevīga un ilgmūžīga.

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku