Kokšķiedras vate – ekoloģisks siltumizolācijas materiāls

Kokšķiedras vate – ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kas paredzēts spraugu un salaiduma vietu aizpildīšanai. Vate aizpilda vietu starp dažādiem cietajiem un plākšņveida siltumizolācijas materiāliem, konstrukciju elementiem, nodrošinot perfektu un vienlaidus siltumizolācijas slāni. Iestrādājot kokšķiedras vati, tiks aizpildītas visas siltumizolācijas slāņa vājās vietas – plaisas, salaiduma vietas un šuves. Telpās būs patīkams mikroklimats un tiks paildzināts ēkas kalpošanas mūžs.

Šīs vates priekšrocības ir tās ekoloģiski tīrais, videi un cilvēkam draudzīgais izejmateriāls. Tai piemīt teicamas siltumizolācijas spējas, skaņas izolācija un augstas tvaika absorbcijas spējas. Iestrādājot šo vati, panāksiet lielisku mitruma regulāciju telpās, veselīgu mikroklimatu un mājīgu vidi. Vate ir antialerģiska un tai piemīt teicamas difūzijas spējas.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt