Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Kokšķiedras vate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Biezums (mm)
Nosaukums
Platums (mm)

Attēloti 3 produkti

Kokšķiedras vate ir kvalitatīvs un arī ekoloģisks siltumizolācijas materiāls plāksnēs. Vides Tehnika piedāvājumā esošās kokšķiedras vates plāksnes Steico Flex ir siltumizolācijas materiāls, kas paredzēts siltināšanas procesā spraugu un salaiduma vietu aizpildīšanai, kas rodas starp dažādiem cietajiem un plākšņveida siltumizolācijas materiāliem.

Kad noderēs kokšķiedras vate?

Kokšķiedras vate plāksnēs Steico Flex ir piemērota konstrukciju elementiem, nodrošinot perfektu un vienlaidu siltumizolācijas slāni. Iestrādājot Steico Flex kokšķiedras vati, tiks aizpildītas visas siltumizolācijas slāņa vājās vietas, tās var būt plaisas, dažādas salaiduma vietas un šuves.

Izmantojot siltināšanai kokšķiedras vati, telpās būs patīkams mikroklimats, kā arī tiks paildzināts ēkas kalpošanas mūžs.

Kokšķiedras vate – priekšrocības

Kokšķiedras vate Steico Flex ir ekoloģiski tīrs, cilvēkam un videi draudzīgs materiāls. Kokšķiedras vatei piemīt arī teicamas siltumizolācijas spējas un tā mazinās arī ārējās skaņas, jo tai raksturīga laba skaņas izolācija.

Izmantojot kokšķiedras vati kā siltināšanas materiālu, tiks nodrošināta mitruma regulācija telpās. Kokšķiedras vatei piemīt arī augstas tvaika absorbcijas spējas. Līdz ar to telpās tiks nodrošināts veselīgs un patīkams mikroklimats.

Kokšķiedras vate kā siltumizolācijas materiāls radīs mājīgu vidi, tai ir arī teicamas difūzijas spējas. Kokšķiedras vate ir arī antialerģisks materiāls, Izmantojot šo materiālu siltināšanas procesā, tas būs ilglaicīgs ieguldījums gan domājot par cilvēka veselību, gan par draudzīgu risinājumu apkārtējai videi.

Steico Flex priekšrocības:

 • Ekoloģiska;
 • Draudzīga videi un cilvēkam;
 • Labs siltumizolācijas materiāls;
 • Skaņas izolācija;
 • Absorbē tvaiku;
 • Regulē mitrumu telpās;
 • Veicina veselīgu mikroklimatu;
 • Nodrošina mājīgu vidi;
 • Antialerģiska;
 • Ar labām difūzijas spējām.

Ko siltināt ar kokšķiedras vati?

Kokšķiedras vate plāksnēs ir labs siltumizolācijas materiāls ēku jumtiem. Ar to var siltināt arī mājokļa sienas un griestus, kā arī tas būs labs materiāls grīdu siltināšanai.

Vides Tehnika piedāvā kokšķiedras vati Steico Flex dažādu izmēra un biezuma. Atliek vien izvēlēties savām vajadzībām izdevīgāko plākšņu izmēru.

Kokšķiedras vates izmantošana siltumizolācijas procesā nodrošinās vēl labāku rezultātu, kā arī būs labs līdzeklis tajos gadījumos, kad nepieciešams aizpildīt kādas salaiduma vietas starp materiāliem, lai siltināšanas darbu rezultāts būtu kvalitatīvs un kalpotu ilgu laiku. Siltumizolācijas veikšana ar kvalitatīviem materiāliem ir energoefektivitātes garants un labs ieguldījums nākotnē.

Jautājumu gadījumā Jums palīdzēs Vides Tehnika atsaucīgie konsultanti, mēs piemeklēsim labāko risinājumu tieši Jums!

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

  Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku