Apkures un siltumapgādes risinājumi

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Nodrošinām bezmaksas konsultācijas, apkures sistēmu un to komplektējošo elementu piegādi, kā arī montāžu. Atgādinām, ka svarīgākais, plānojot privātmājas apkures sistēmas izveidi, ir iekārtu pareiza izvēle un kvalitatīva montāža, jo tas noteikti atsauksies uz iekārtas funkcionalitāti un tās kalpošanas ilgumu.

Piedāvājam: dūmvadus, radiatorus, siltumsūkņus, visa veida apkures katlus, apkures un dzesēšanas sistēmu aprīkojumu, cauruļvadu sistēmas, solārās sistēmas un kurināmo.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotākos apkures un siltumapgādes risinājumus, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 11 produkti

Atlasīt