Augstas efektivitātes un kvalitātes siltumsūkņi

Augstas efektivitātes un kvalitātes siltumsūkņi no pasaulē atzītiem ražotājiem. Siltumsūknis ir viena no modernajām apkures sistēmām, kas stabili iekarojis savu vietu tirgū. Ar katru paaudzi tie kļūst efektīvāki un ekonomiskāki.

Šīs apkures sistēmas popularitāti veicina tās plašā fukncionalitāte un neatkarība no fosilā kurināmā pieejamības, jo tajā tiek izmantota apkārtējā vidē — zemē, ūdenskrātuvēs, dziļurbumu ūdenī un gaisā — akumulētā saules enerģija. Tirgū pieejami vairāki siltumsūkņu veidi: gaiss/gaiss, gaiss/ūdens un zemes siltumsūkņi.

Neskatoties uz siltumsūkņa veidu, ko izvēlēsieties, tiem ir daudz “+”, kurus noteikti var izcelt: piemēroti siltajām grīdām un radiatoriem; karstā ūdens sagatavošana; telpu dzesēšana; pateicoties filtriem un jonizatoriem, gaiss tiek atbrīvots no putekļiem, alergēniem, dzīvnieku spalvām, baktērijām un nepatīkamiem aromātiem; darbojas automātiski, izmantojot atjaunojamos resursus; neaizņem daudz vietas.

Apkures sistēmu pamatprincipi, lielākā vai mazākā mērā, daudziem ir zināmi un saprotami. Svarīgākais, plānojot privātmājas apkures sistēmas izveidi, ir iekārtu pareiza izvēle un kvalitatīva montāža, jo tas noteikti atsauksies uz iekārtas funkcionalitāti un tās kalpošanas ilgumu.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt