Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam. Ātra piegāde.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

Piedāvājam universālās traktortehnikas Caterpillar nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar operatoru no 40 Eur stundā.
Veicam visa veida rakšanas un zemes līdzināšanas darbus, tranšeju rakšanas darbus, pamatu rakšanu, kanalizācijas sistēmas izbūves darbus, drenāžas sistēmas izbūves darbus, tīrām grāvjus un attīrām meža ceļus, tīrām sniegu teritorijās.

Kā arī piedāvājam kravas transporta Scania G450, Palfinger 26000 ar 13m puspiekabi un manipulatoru nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar vadītāju no 50 Eur stundā. Iekrausim, aizvedīsim un izkrausim jebkuru Jums nepieciešamo preci.

Linu šķiedras siltumizolācija

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Attēloti 2 produkti

Linu šķiedras siltumizolācijas materiāls ir papildinošs elements siltināšanas procesā, kuru gan biežāk  izmanto pie guļbūvju siltināšanas, taču linu voiloku kā siltināšanas materiālu izmanto arī pie cita veida ēku vai atsevišķu mājokļu  siltināšanas.

Sazinies ar mums!
Siltumizolācijas materiāli, to iestrāde, risinājumi un konsultācijas (ekovate, kokšķiedras materiāli, celuloze un fibrolīts)
Intars Rozmans
Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Lentu skaits iepakojumā Pieejamība* Cena par rulli ar PVNDaudzums pirkšanas ruļļos
10x150x15000mm LL1015015000 101501500012 Nav noliktavā 14,88
10x200x15000mm LL10200 102001500012 Nav noliktavā 19,84
10x100x15000mm LL10100 101001500012 Ir noliktavā 9,92
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Nosaukums Kods Svars (kg)Platums (cm)Garums (cm) Pieejamība* Cena par paku ar PVNDaudzums pirkšanas iepakojumos
Linu šķiedras voiloks - nelikvīdi LŠVN 1038120 Nav noliktavā 42,35
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!

Linu šķiedras siltumizolācijas materiāli

Vides Tehnika piedāvājumā ir divi linu šķiedras siltumizolācijas materiali:

  • linu lenta;
  • linu šķiedras voiloks – nelikvīdi.

Jau pats materiāla nosaukums liecina par to, ka siltumizolācijā pielietojamā linu šķiedras lenta ir izgatavota no dabīgas linu šķiedras un saglabā tā īpašības – dabiska, videi un cilvēkam labvēlīga.

Linu lenta ir linu voiloks, kuru izmanto kā siltumizolācijas materiālu pārsvarā guļbūvēs, lai nodrošinātu šiem ekoloģiskajiem mājokļiem arī atbilstošu līdzekli pie siltināšanas darbiem.

Linu šķiedras lenta – palīgs siltināšanas procesā

Linu šķiedras lenta – voiloks –  ir labs skaņas izolācijas materiāls. Linu šķiedras siltumizolācijas materiāls ir viegli pielietojams un drošs. Linu voiloks ir ar labām gaisa un gāzu difūzijas īpašībām. Linu siltumizolācijas materiāls saglabā vienmērīgu mitruma līmeni. Linu voilokus izmanto guļbūvēm, iestrādājot starp baļķiem un spraugu aizdrīvēšanai.

Linu šķiedras lentai ir divi platumi: 100 un 200 mm. Biezums – 10 mm.

Linu šķiedras lentu un linu voiloku izmanto:

  • sienu, griestu, jumtu un grīdu siltināšanai;
  • logu un durvju aiļu siltināšanai;
  • starpsienu skaņas izolācijai;
  • durvju nosiltināšanai;
  • grīdām zem parketa un lamināta.

Otrs veids Vides Tehnika piedāvājumā esošais linu šķiedras siltumizolācijas materiāls ir linu šķiedras voiloks – nelikvīdi. Šo linu šķiedras siltumizolācijas materiālu izmanto pie guļbūvju siltināšanas, iestrādājot linu šķiedras voiloku starp baļķiem un spraugu aizdrīvēšanai. Viegli pielietojams un drošs ar labām gaisa un gāzu difūzijas īpašībām. Labi izolē skaņu.

Taču šo linu šķiedras siltumizolācijas materiālu izmanto arī citām ēkām sienu, griestu, jumtu un grīdu siltināšanai; logu un durvju aiļu siltināšanai, starpsienu skaņas izolācijai. Ar linu šķiedras voiloku var siltināt durvis, likt kā siltināšanas materiālu grīdām zem parketa un lamināta.

Linu šķiedras siltumizolācijas materiāli – linu lenta un linu voiloks nelikvīdi – papildina siltumizolācijas materiālu klāstu ar dabīgu izvēli, vēloties siltināšanas procesā izmantot ekoloģiskus un videi, kā arī cilvēkam labvēlīgus risinājumus. Jautājumu gadījumā Vides Tehnika konsultanti palīdzēs atrast labāko variantu tieši Jums!

Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku