Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam. Ātra piegāde.

Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

Piedāvājam universālās traktortehnikas Caterpillar nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar operatoru no 40 Eur stundā.
Veicam visa veida rakšanas un zemes līdzināšanas darbus, tranšeju rakšanas darbus, pamatu rakšanu, kanalizācijas sistēmas izbūves darbus, drenāžas sistēmas izbūves darbus, tīrām grāvjus un attīrām meža ceļus, tīrām sniegu teritorijās.

Kā arī piedāvājam kravas transporta Scania G450, Palfinger 26000 ar 13m puspiekabi un manipulatoru nomas pakalpojumus īstermiņā un ilgtermiņā ar vadītāju no 50 Eur stundā. Iekrausim, aizvedīsim un izkrausim jebkuru Jums nepieciešamo preci.

OSB celtniecības plāksnes

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Viens produkts

Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Edijs Čistovs
Nosaukums Kods Biezums (mm)Platums (mm)Garums (mm)Daudzums uz paletes (loksnes)Siltumvadītspēja (W/mK)Cena (m2) ar PVN Pieejamība* Kalkulators Cena par loksniDaudzums pirkšanas loksnēs
2500x1250x22 K19PAR00AH22 221250250042Netiek piemērots9,29 Ir noliktavā m2 29,04
2500x1250x18 K19PAR00AH18 181250250048Netiek piemērots7,57 Ir noliktavā m2 23,65
2500x1250x15 K19PAR00AH15 151250250064Netiek piemērots6,29 Ir noliktavā m2 19,66
2500x1250x12 K19PAR00AH12 121250250090Netiek piemērots5,07 Ir noliktavā m2 15,85
2500x1250x10 K19PAR00AH10 101250250096Netiek piemērots4,53 Ir noliktavā m2 14,15
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!

OSB-3 SUPERFINISH koksnes plāksnes

OSB-3 SUPERFINISH koksnes plāksnes tiek izgatavotas no liela izmēra skaidām, kas tiek saistītas ar sintētiskajiem sveķiem. Pateicoties tam, ka skaidas tiek kārtotas trīs krusteniski orientētās kārtās, plāksnes ir izturīgas un stabilas.

OSB celtniecības plākšņu galvenās priekšrocības ir to izcilā izturība un stabilitāte; augsta nestspēja; augsta deformācijas izturība; tās viegli griezt un stiprināt; var lakot, krāsot, līmēt; tām piemīt labas siltumizolācijas īpašības; zems formaldehīda līmenis, ekoloģiski drošas; augsta nodilumizturība.

OSB celtniecības plāksnes pielieto jumta, grīdu un sienu konstrukcijās. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku