Ekoloģiskās fibrolīta plāksnes CEWOOD

Ekoloģiskās fibrolīta plāksnes CEWOOD ir ražotas Latvijā. Tās ir dabīgas, videi un veselībai draudzīgas. Pateicoties dabīgajām izejvielām, plātņu konstrukcijas veido patīkamu mikroklimatu, raksturīgu videi ar dabīga koka apdari.

Fibrolīta plātnēm ir augsti siltuma ietilpības rādītāji, kas ļauj pasargāt telpas no straujām temperatūras svārstībām. Tām ir augsta ugunsizturība ar labām akustiskajām un siltumizolācijas īpašībām. CEWOOD plātnes ekspluatācijas laikā nemaina savas īpašības.

Fibrolīta plātnes iedalās akustiskajās un celtniecības plātnēs. Akustiskās plātnes pielieto: sabiedrisko un dzīvojamo ēku interjeros; griestu un sienu apdarei; telpās ar paaugstinātu akustisko slodzi; telpās ar paaugstinātu mitrumu; skolās un sporta zālēs; ierakstu studijās; šautuvēs un peldbaseinos; ražošanas objektos – rūpnīcu cehi, noliktavas; kā interjera risinājumu; iekārtajiem griestiem; sienu, griestu apdarei.

Celtniecības plātnes pielieto: koka karkasa mājās; ēku pārbūvē un atjaunošanā; fasāžu siltināšanai, apdarei; ārējo, iekšējo sienu izbūvei; starpsienu izbūvei; pārsegumos un jumtos; durvju un logu ailēs; paliekošos veidņos.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt