Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Būvmateriāli

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Laukums (m2)
Skaidas platums (mm)
Biezums (mm)
Nosaukums
Izmērs (mm)
Platums (mm)
Spiedes stiprība (MPA)
Garums (m)

Showing 1–12 of 112 results

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – būvmateriāli būvei, remontam un iekšdarbiem. Mūsu katalogā atradīsi blokus, dažāda veida plāksnes, sausos maisījumus, krāsas, reģipšus – profilus un aksesuārus, skrūves un naglas, hermētiķus, līmes un gruntis, ceļu būves materiālus, kā arī siju celtniecības sistēmas.

Masā krāsotas cementa šķiedru plāksnes

80,7388,80

Cementa šķiedru plāksnes

52,6465,80

Akustiskās plātnes – Paredzētas montāžai uz tipveida T-24 piekaramo griestu sistēmas

5,04

Aukstais asfalts TRAKT 25kg

8,49

Leca® Safe smalcināts keramzīts

7,78

Aukstais asfalts BITUMAKS 25kg

9,98

FIBO kermazīta pārsedzes

24,12309,29

FIBO keramzīts

7,60226,10

FIBO® starpsienu bloki (cena par m3)

164,00

FIBO® U veida bloki 

3,043,93

Ramkon keramzītbetona pārsedzes

22,25157,23

Weber Fibo Fix

13,46

Būvmateriāli būvei, remontam un iekšdarbiem

SIA “Vides Tehnika” piedāvā - būvmateriāli būvei, remontam un iekšdarbiem. Mūsu katalogā atradīsi blokus, dažāda veida plāksnes, sausos maisījumus, ceļu būves materiālus, kā arī siju celtniecības sistēmas.

Ātrai un kvalitatīvai mājas celtniecībai piedāvājam gan gāzbetona, gan keramzīta blokus no tirgū atzītiem ražotājiem - Bauroc, Roclite un Saint-Gobain. Ēkas iekšējai un ārējai apdarei piedāvājam cementa skaidu plāksnes, Durelis plāksnes un OSB celtniecības plāksnes. Dabīgās, videi un veselībai draudzīgās fibrolīta plāksnes būs piemērotas lietošanai gan mājas interjerā, gan eksterjerā.

STEICO siju celtniecības sistēmas sevī apvieno slodzes izturību un augstu efektivitāti, priekšrocības ir to ērtā un vienkāršā lietošana. STEICO WALL kokšķiedras sijas paredzētas siltumizolācijas kokšķiedras plākšņu stiprināšanai un iestrādei sienās un citās vertikālās konstrukcijās. STEICO JOIST kokšķiedras sijas paredzētas siltumizolācijas kokšķiedras plākšņu stiprināšanai pie jumta konstrukcijām vai iestrādei grīdas konstrukcijās.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Ir svarīgi atcerēties, ka būvmateriāliem ir liela nozīme nodrošinot projekta izturību, drošību un ilgmūžību. Tādēļ, lai nodrošinātu veiksmīgu būvniecības projektu, pievērs uzmanību būvmateriālu kvalitātei, inovatīvām tehnoloģijām un to piemērotībai konkrētam projektam.

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku