Beramā vate konstrukciju siltināšanai

Beramā vate konstrukciju siltināšanai. Beramā vate ir ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kuru iestrādā ar pūšanas metodi. Tas būs piemērots bēniņu pārseguma, sienu un slīpo jumtu siltināšanai, gan jaunbūvēs, gan renovējamās ēkās.

Beramās vates sastāvā ir pārstrādāts stikls, tai nav smaržas, tā nepūst un nerada nelabvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu attīstībai. Beramā vate neuzņem mitrumu no gaisa, tātad siltinājuma fizikālās īpašības neietekmē gaisa relatīvais mitrums.

Beramā vate ir ķīmiski neitrāla, jo izgatavota no neorganiskām izejvielām, nesatur cilvēkiem un videi kaitīgas ķimikālijas, alergēnus, kodīgas un abrazīvas vielas.

Beramo vati iestrādā horizontālās virsmās – bēniņu siltināšanai, sienu un slīpo jumtu konstrukcijās. Tā ir efektīvs skaņas izolācijas materiāls.

Beramo vati viegli iestrādāt telpās ar nelielu augstumu, kur grūti piekļūt un ieklāt cita veida siltumizolācijas materiālus. Pūšanas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu materiāla iestrādi, aizpildot visus dobumus, līkumus, kabatas un šaurās vietas. Novērš iespēju veidoties aukstuma tiltiem.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 9 produkti

Atlasīt