Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Beramā vate

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Nosaukums

Showing 1–12 of 26 results

Beramā vate ir siltināšanas materiāls, kas ir īpaši piemērots siltumizolācijai mājoklim tajās ēkas daļās, kurās grūtāk piekļūt, lai ieklātu kādu citu siltumizolācijas materiālu.

Beramo vati var viegli izmantot zemās telpās, ar to ir viegli aizpildīt dažādus līkumus, iedobumus, kabatas un šaurās vietas. Piemēram, ideāls siltumizolācijas materiāls bēniņu, starpstāvu pārsegumu un citu horizontālo konstrukciju nosiltināšanai.

STEICO Zell Beramā kokšķiedras vate 15kg

16,70 /maiss.

STEICO Zell Beramā kokšķiedras vate 15kg ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

Knauf Supafil Cavity Wall 16.6kg

37,36 /maiss.

Knauf Supafil Cavity Wall 16.6kg ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

Knauf Supafil Loft Pro, 16.6kg

36,00 /maiss.

Knauf Supafil Loft Pro, 16.6kg ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

Knauf Supafil FRAME (15.5kg)

36,15 /maiss.

Knauf Supafil FRAME (15.5kg) ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

Knauf Supafil Timber Frame, 16,6kg

37,36 /maiss.

Knauf Supafil Timber Frame, 16,6kg ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

PAROC BLT3 Beramā akmens vate 15kg

13,99 /maiss.

PAROC BLT3 Beramā akmens vate 15kg ar iestrādi (Intars Rozmans , tel.: +371 29611614)

Cena pēc pieprasījuma

Kā iestrādāt beramo vati?

Siltināšanas procesā beramo vati iestrādā, izmantojot kompresora tipa pūšamo tehniku. Pūšanas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu materiāla iestrādi, aizpildot visus dobumus, līkumus, kabatas un citas šaurās vietas. Ar šo tehnoloģiju beramo vati ir viegli, ātri un ērti iestrādāt.

Pēc sastāva Vides Tehnikā pieejamajai beramajai vatei ir dažādi veidi:

  • beramā akmens vate;
  • beramā kokšķiedras vate;
  • beramā minerālvate.

Siltumizolācijas materiāla īpašības

Beramā vate ir ekoloģisks siltumizolācijas materiāls, kura sastāvā ir 85% pārstrādāta stikla. Līdz ar to siltinājumu neietekmē gaisa relatīvais mitrums. Izmantojot siltināšanai beramo vati, mājoklī neveidosies pelējuma sēnīte. Tā ir arī nepatīkama grauzējiem un neveicina to izplatīšanos.

Beramajai vatei nav smaržas. Tā ir viegls, neuzsūcošs materiāls  Beramā vate ir ķīmiski neitrāla, jo izgatavota no neorganiskām izejvielām. Šis siltināšanas līdzeklis nesatur cilvēkiem un videi kaitīgas vielas, alergēnus, tās sastāvā nav kodīgu un abrazīvu  vielu. Beramā vate nedeg, un tā ir labs līdzeklis pret grauzējiem.

Beramā vate kā siltināšanas līdzeklis

Beramo vati var izmantot gan jaunbūvēs, gan renovējamās mājās. Beramo vati var iestrādāt tieši virs esošās – vecās siltumizolācijas (zāģu skaidām, celulozes vates, akmens vates, stikla vates). Šo siltumizolācijas materiālu – beramo vati – visbiežāk  izmanto tieši bēniņu, griestu, sienu,  slīpo jumtu siltināšanai, starpstāvu pārsegumiem, Beramo vati ir viegli iestrādāt horizontālās virsmās.

Beramā vate ir sausa. Tā arī laika gaitā nenosēžas un nesaraujas. Beramā vate ir ekoloģisks, dabīgs  siltināšanas materiāls. Visai Vides Tehnika piedāvājuma klāstā esošajai beramajai vatei ir laba siltumizolācija, kā arī šis siltumizolācijas materiāls teicami slāpē skaņu.

Beramā vate ir jaunums siltumizolācijas materiālu piedāvājumā un savu īpašību dēļ ir iemantojusi būvnieku atzinību.

Vides Tehnika piedāvājuma klāstā esošā beramā vate ir ekoloģisks un ērti izmantojams siltināšanas materiāls ēkas vietās, kur ir apgrūtināta piekļuve. Beramā vate – ērts risinājums siltināšanas procesā.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Vides Tehnika konsultantiem, kas varēs rast labāko risinājumu tieši Jums!

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku