Difūzijas membrānas konstrukciju aizsardzībai

Difūzijas membrānas konstrukciju aizsardzībai apvieno sevī unikālu īpašību kombināciju – ūdensnecaurlaidību un ūdens tvaika difūziju. Materiāla lielā ūdensnecaurlaidība pasargā jumta konstrukciju no mitruma. Mitrums var iekļūt caur jumta segumu un kondensāta radītā mitruma, kā arī vēja ienestā mitruma.

Pateicoties membrānu augstajai ūdens tvaika caurlaidībai nav nepieciešams veidot gaisa ventilācijas spraugu starp siltumizolācijas materiālu un membrānu. Kā jumta, tā sienu konstrukcijās siltumizolācijas materiālu var likt tieši klāt pie membrānas, tādējādi iespējams palielināt siltumizolācijas materiāla biezumu un tas savukārt samazina enerģijas zudumus.

Tās piemērotas pielietošanai: jumtu konstrukcijās, slīpo jumtu konstrukcijās, jaunceltnēs un rekonstruētos jumtos, ventilējamās fasādes siltināšanas konstrukcijās. Protams, katras membrānas paredzētais pielietojums mēdz atšķirties.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt