Siltumizolācijas plātņu pielīmēšanai un armēšanai

SIA “Vides Tehnika” piedāvā SAKRET sausos maisījumus āra darbiem un iekšdarbiem, kas ir gatavi lietošanai. SAKRET sausie maisījumi ir efektīvs risinājums celtniecības darbiem. Tie ļoti atvieglo būvniecības procesu padarot to ātrāku un kvalitatīvāku. Sauso maisījumu vienkāršā izstrāde sniedz iespējas efektīvam, individuālam risinājumam jebkurā būvobjektā vai piemājas darbos.

SAKRET BAK ir uz cementa bāzes veidota java, kas paredzēta akmens vates un putu polistirola siltumizolācijas plātņu pielīmēšanai un armēšanai. SAKRET BAK piemīt saķeri un elastību uzlabojošas īpašības, tas ietilpst sertificētā siltināšanas sistēmā SAKRET ETICS EPS un SAKRET ETICS MW, ir ūdens tvaiku caurlaidīgs, kā arī ūdens un sala izturīgs.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Viens produkts

Atlasīt