Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Kanalizācija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā visu, kas nepieciešams, lai veiktu kanalizācijas izbūvi. Kanalizācijas montāžas materiāli / komplektējošie elementi tiek piegādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem ūdensapgādes aprīkojuma ražotājiem.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Flīžu līmes

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas

Sazinies ar mums!
Vispārējie būvniecības materiāli un konsultācijas
Edijs Čistovs
Sakret FK flīžu līme

SAKRET FK līžu līme veidota uz cementa bāzes, flīžu līmēšanai plānās un vidēji biezās kārtās. Piemērota keramiskajām un akmens masas flīzēm (ne lielākām par 35x35cm). Piemērota arī līmēšanai uz betona vai citām stabilām minerālajām virsmām. Pelēkā vai baltā krāsā.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
SAKRET FK flīžu līme 4751006560017 Ir noliktavā 6,68
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
SAKRET FKE flīžu līme

SAKRET FKE ir veidota uz cementa bāzes un paredzēta flīzēšanai uz ģipškartona, uz vecajām flīzēm, uz hidroizolācijas SAKRET OAD ELASTIC. Piemērota keramiskajām un akmens masas flīzēm, akmens apdares plāksnēm, klinkera flīzēm un plāksnēm, apsildāmajām grīdām. Paredzēta līmēšanai plānās un vidēji biezās kārtās. Izmantojama uz apsildāmām grīdām. Sala un mitruma izturīga. Pelēkā krāsā.

Nosaukums Kods Pieejamība* Cena par vienībuDaudzums pirkšanas
SAKRET FKE flīžu līme Ekstra (C2TE) 4751006560383 Ir noliktavā 7,28
* Lūgums uzgaidīt apstiprinājumu par preces pieejamību!
Iepirkumu grozs

Ienākt

Neesi reģistrējies?

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku