Pretvēja izolācijas plēves jumtiem un sienām

Pretvēja izolācijas plēves jumtiem un sienām izmanto kā izolējošu membrānu pret kondensāta radīto mitrumu. Šo plēvju pamatuzdevums ir nodrošināt optimālus apstākļus siltumizolācijas materiālam un būves ārējām konstrukcijām.

Pretvēja plēves galvenās funkcijas ir siltumizolācijas slāņa aizsardzība pret gaisa un mitruma nokļūšanu tajā. Pateicoties šo plēvju augstajai ūdens tvaika caurlaidībai nav nepieciešams veidot gaisa ventilācijas spraugu starp siltumizolācijas materiālu un membrānu.

Kā jumta, tā sienu konstrukcijās siltumizolācijas materiālu var likt tieši klāt pie membrānas, tādējādi iespējams palielināt siltumizolācijas materiāla biezumu un tas savukārt samazina enerģijas zudumus. Tās piemērotas pielietošanai: jumtu konstrukcijās, slīpo jumtu konstrukcijās, sienu konstrukcijās un citur. Protams, katras plēves paredzētais pielietojums mēdz atšķirties.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Viens produkts

Atlasīt