Siltumizolācijas materiāli

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dažādu veidu ekovates, beramās vates, minerālvate, kokšķiedras plāksnes un kokšķiedras vate.

Celtniecības plēves

SIA “Vides Tehnika” piedāvā celtniecības plēves konstrukciju aizsardzībai. Dažāda veida tvaika un pretvēja plēves, kā arī difūzijas membrānas un antikondensāta jumtu plēves.

Līmes, līmlentas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plaša pielietojuma līmes un līmlentes. Gan vienpusējas, gan divpusējas līmlentes, gruntis šuvju gruntēšanai, līmi visa veida tvaika izolācijas materiālu pielīmēšanai pie norobežojošajām konstrukcijām, līmlentes necaurlaidīgu šuvju ierīkošanai, logu un durvju rāmjiem, kā arī daudzu citu būvmateriālu stiprināšanai un plaisu aizlīmēšanai.

Metāls

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu metālizstrādājumu klāstu dažādos izmēros. Armatūra, armatūras siets, metāla loksnes, leņķdzelzis, plakandzelzis, apaļdzelzis, kvadrātstieņi, tērauda sijas, kvadrātcaurules, taisnstūra caurules, apaļās caurules.

Kokmateriāli

SIA “Vides Tehnika” saistītais uzņēmums VT Timber ir specializēts kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā, kas sadarbojas ar labākajiem kokmateriālu ražotājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. VT Timber produktu kāstā atradīsiet tādus produktus kā – konstrukciju materiāls C24, apdares dēļi, terases dēļi, žoga dēļi, grīdas dēļi, pirts dēļi, zāģmateriāls, līmētas būvkonstrukcijas. Uzņēmums piedāvā arī plašu pakalpojumu klāstu – transportēšanu, žāvēšanu, impregnēšanu, ēvelēšanu, projektu tāmēšanu un terašu uzstādīšanu objektos.

Sīkākai informācijai apmekējat mājaslapu: www.vttimber.lv

Atjaunojamā enerģija

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu atjaunojamās enerģijas (saules enerģijas) produktu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Produktu klāstā ir pieejami solārie invetori, skaitītāji, saules paneļi un auto uzlādes stacijas.

Logi

SIA “Vides Tehnika” sadarbībā ar VELUX saviem klientiem piedāvā jumta logus, virsgaismas logus, iebūvēšanas materiālus, gaismas tuneļus, žalūzijas un aksesuārus aizsardzībai pret karstumu.

Apkure

SIA “Vides Tehnika” – apkures un siltumapgādes risinājumi no pasaulē atzītiem piegādātājiem. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Tecofi, Reflex, Oventrop, IRSAP, Honeywell, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Santehnika

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu santehnikas iekārtu klāstu no pasaulē vadošajiem ražotājiem. Dušas kabīnes, keramika, vannas, kanalizācija, ūdens maisītāji dušas garnitūras un sāls ūdens mīkstināšanas iekārtām.

Ventilācija un klimats

SIA “Vides Tehnika” piedāvā – ventilācija un gaisa kondicionēšanas risinājumi, sadarbībā ar pasaulē atzītiem ražotājiem. Lai mājoklī būtu svaigs gaiss un patīkams klimats, nepieciešama pārdomāta ventilācija.

Mājai un dārzam

SIA “Vides Tehnika” piedāvā plašu žogu un vārtu klāstu. Klāstā pieejami arī stabi un visi nepieciešamie stiprinājumi. 3D paneļu žogs, stabi, stiprinājumi. Dažādas krāsas un izmēru plaša izvēle. Dārza mēbeles un to kompekti. Viss Jūsu mājas dārzam.

Iestrādes iekārtas

SIA “Vides Tehnika” piedāvā “Krendl” un  “Stewart Energy” siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas. Šīs izolācijas materiālu pūšamās iekārtas paredzētas gan maziem siltināšanas darbiem, gan profesionāliem darbuzņēmējiem ar pieredzi.

Traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumi

SIA “Vides Tehnika” piedāvā traktortehnikas un kravas transporta pakalpojumus. Universālās traktortehnikas noma ar operatoru un manipulatora pakalpojumi pa visu Latviju.

Tvaika membrānas

Kategorijas
Filtrēt pēc cenas
Tips
Ražotājs
Laukums (m2)
Nosaukums

Showing 1–12 of 13 results

Tvaika membrānas konstrukciju aizsardzībai pret mitrumu tiek lietotas, lai ūdens tvaiks nepiekļūtu siltumizolācijai un būvkonstrukcijām. Šīs difūzijas membrānas ir elpojošas un noturīgas pret ultravioleto starojumu. Turklāt, tās ir ļoti noturīgas pret dabīgo novecojumu un ar paaugstinātu ugunsdrošību. Tās ir viegli ieklāt un tām piemīt augsta mehāniskā izturība.

171 Alfa Rufol varia tvaika membrāna, 75m2

122,51 /gab.

AIRSTOP SD18 tvaika membrāna, 75m2

123,42 /gab.

189 Alfa Rufol varia 5 tvaika membrāna, 75m2 pūšamajām siltumizolācijām

145,20 /gab.

ELT-KRAFT VCL tvaika izolācija, 130cm, 60m2

55,00 /gab.

Knauf Homeseal LDS 2 Silk tvaika izolācijas membrāna

131,59 /gab.

SIGA Majpell 25 tvaika barjeras membrāna

220,00439,67 /gab.

SIGA Majpell 5 tvaika barjeras membrāna

98,11448,00 /gab.

Knauf HOMESEAL LDS 35 tvaika plēve, 75m2

54,45 /gab.

Wetguard® 200 SA membrāna

217,45819,03 /gab.

SIGA Majrex 200 tvaika barjeras membrāna

400,00 /gab.

Knauf LDS 100 tvaika plēve (100m2)

142,18 /gab.

SAMPLEX Garo 200 tvaika izolācija, 135m2 (E klase)

101,64 /gab.

Tvaika membrānas konstrukciju aizsardzībai pret mitrumu

Tvaika membrānas konstrukciju aizsardzībai pret mitrumu tiek lietotas, lai ūdens tvaiks nepiekļūtu siltumizolācijai un būvkonstrukcijām. Šīs difūzijas membrānas ir elpojošas un noturīgas pret ultravioleto starojumu. Turklāt, tās ir ļoti noturīgas pret dabīgo novecojumu un ar paaugstinātu ugunsdrošību. Tās ir viegli ieklāt un tām piemīt augsta mehāniskā izturība.

Tvaika izolācijas membrānas ir daudzslāņu, tādējādi nodrošinot augstu noturību pret tvaiku un gaisa caurlaidību. Plēves pasargā ne tikai būvkonstrukcijas, bet arī siltumizolācijas materiālus, kas tiek iestrādāti starp norobežojošajām konstrukcijām. Katras plēves paredzētais pielietojums mēdz atšķirties, bet lielākoties tās piemērotas: jumta konstrukcijām, sienām, ārsienām, starpstāvu pārsegumiem, koka karkasa mājām, grīdām, starpsienu slēgtām konstrukcijām, u.c.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Iepirkumu grozs

ESI SVEICINĀTS www.videstehnika.lv

Piereģistrējies un uzzini visus jaunumus pirmais

    Tiks izmantota saskaņā ar mūsu Privātuma politiku