Tvaika plēves konstrukciju aizsardzībai pret mitrumu

Tvaika plēves konstrukciju aizsardzībai pret mitrumu tiek lietotas, lai ūdens tvaiks nepiekļūtu siltumizolācijai un būvkonstrukcijām. Šīs difūzmembrānas ir elpojošas un noturīgas pret ultravioleto starojumu. Turklāt, tās ir ļoti noturīgas pret dabīgo novecojumu un ar paaugstinātu ugunsdrošību. Tās ir viegli ieklāt un tām piemīt augsta mehāniskā izturība.

Tvaika izolācijas membrānas ir daudzslāņu, tādējādi nodrošinot augstu noturību pret tvaiku un gaisa caurlaidību. Plēves pasargā ne tikai būvkonstrukcijas, bet arī siltumizolācijas materiālus, kas tiek iestrādāti starp norobežojošajām konstrukcijām. Katras plēves paredzētais pielietojums mēdz atšķirties, bet lielākoties tās piemērotas: jumta konstrukcijām, sienām, ārsienām, starpstāvu pārsegumiem, koka karkasa mājām, grīdām, starpsienu slēgtām konstrukcijām, u.c.

Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katra materiāla ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 7 produkti

Atlasīt