Kvalitatīvi centrālās apkures katli

SIA “Vides Tehnika” – kvalitatīvi centrālās apkures katli. Piedāvājam apkures katlus dzīvojamo māju, ofisu, ražošanas telpu centrālai apkurei. Mēs strādājam ar tādiem zīmoliem, kā: Viessmann, Grundfos, Buderus, Siemens, Wolf un citiem.

Sadarbībā ar vadošajiem apkures iekārtu ražotājiem, saviem klientiem spējam piedāvāt plašu izvēli, kā arī teicamu iekārtu kvalitāti. Ražotājs, montāža un mājas kopējo komunikāciju stāvoklis – trīs faktori, ko iesakām ņemt vērā, plānojot apkures sistēmas uzstādīšanu privātmājā.

Apkures sistēmas ierīkošana ir ilgtermiņa risinājums, tāpēc svarīgākais, plānojot privātmājas apkures sistēmas izveidi, ir iekārtu pareiza izvēle un kvalitatīva montāža, jo tas noteikti atsauksies uz iekārtas funkcionalitāti un tās kalpošanas ilgumu.

Nodrošinām bezmaksas konsultācijas, apkures sistēmu un to komplektējošo elementu piegādi, kā arī montāžu. Lai izvēlētos jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu, iesakām iepazīties ar katras iekārtas ekspluatācijas un tehniskajām īpašībām. Tāpat, iesakām konsultēties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs rast piemērotākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm, vajadzībām un iespējām.

Attēloti 2 produkti

Atlasīt