Būvniecība

Mēs ne tikai siltinām, mēs arī būvējam!

FOTO: Būvniecības valsts kontroles birojs

Pagājušā gada augustā, SIA “Vides Tehnika”, sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Ekoteh Būve”, uzsāka jumta izbūves darbus topošajā Stopiņu kultūras centrā, Ulbrokā, un šobrīd darbi ir noslēgušies, bet paša centra būvniecība vēl turpinās.

Mūsu uzdevums jumta būvniecības laikā bija dabīgā akmens slānekļa jumta seguma montāža, kas, tāpat kā pati ēka, veidota ovālās formās.

Šādas formas projekta izstrādē izvēlētas apzināti, jo Stopiņu novada simbols ir bruņurupucis, savukārt administratīvās un ģeogrāfiskās robežas no putna lidojuma atgādina bruņurupuča formu.

—–

Kultūras centra, kurš atrodas Institūta ielā 3, Ulbrokā, būvniecība uzsākta jau 2017. gadā un projekta izstrādātāji ir SIA “AB Krasts”, savukārt būvdarbu ģenerālis ir SIA “Arčers”.

Ēkā būs divas koncertzāles: viena ar 364 skatītāju vietām zālē un 100 skatītāju vietām balkonā, bet otra zāle varēs uzņemt vairāk nekā 200 apmeklētāju. Centrā būs izvietota arī dzimtsarakstu nodaļa ar laulību reģistrācijas zāli, Ulbrokas bibliotēka, Stopiņu novada vēstures muzejs, semināru zāle – “zaļā klase” un kafejnīca.

FOTO: Būvniecības valsts kontroles birojs

Atpakaļ uz sarakstu