Siltināšana

Padomi siltināšanai

Vides Tehnika padomi siltināšanai

Ēkas siltināšana ir atbildīgs process, kas ir kā nākas jāizplāno un jāizvērtē. Galvenie jautājumi, uz kuriem Jums ir svarīgi vispirms rast atbildes, ir:

  • Ko tieši siltināt?
  • Ar ko siltināt?
  • Kā siltināt?

Ko tieši siltināt?

Siltināšana ir individuāla – tāpat kā katram mājoklim ir savas īpatnības, tā arī tam ir jāizvēlas pareiza siltināšana. Vispirms ir svarīgi noskaidrot, kuras mājokļa daļas ir nepieciešams siltināt nepieciešamā efekta iegūšanai. Visērtāk to izdarīt, veicot energoauditu – pēc tā veikšanas Jūs skaidri redzēsiet, kuras ir tās vietas, pa kurām no mājokļa aizplūst siltums un, tātad, kuras ir nepieciešams nosiltināt. Visbiežāk šīs vietas ir novecojuši logi, ēkas konstrukciju salaiduma vietas, jumts. Kad esat noskaidrojuši, kas tieši ir jāsiltina, jāķeras klāt pie visatbildīgākā jautājuma risināšanas – ar ko tieši tad siltināt?

Ar ko siltināt?

Siltumizolācijas materiāla izvēle ir svarīgākais siltināšanas darbu priekš-uzdevums. Materiālam ir jābūt atbilstošam gan konkrētajai konstrukcijai, gan ēkas un telpu tipam, gan ekspluatācijai, gan arī tam ir jābūt pareizi iestrādātam. Par visiem mūsu piedāvātajiem materiāliem lasiet attiecīgajās sadaļās vai konsultējieties ar mūsu speciālistiem par piemērotākā materiāla izvēli.

Kā siltināt?

Viennozīmīgi varam pateikt, ka pilnīgu garantiju par pareizi veiktu siltināšanu gūsiet tikai tad ja esat šīs jomas meistars, vai arī siltināšanas darbus uzticēsiet speciālistiem. Taču, ja jūtaties gana drošs un zinošs un vēlaties siltināšanas darbus veikt paša spēkiem, tad noteikti ir daudz gudru padomu un knifu, kas Jums būs jāiemācās. Par pareizu siltumizolācijas materiālu iestrādi Jums izstāstīs mūsu speciālisti siltumizolācijas materiāla pirkšanas brīdī. Arī šajā sadaļā apkoposim informāciju par pareizu siltumizolācijas materiālu iestrādi un ar to saistītiem darbiem. Sekojiet līdzi informācijai un noteikti konsultējieties ar speciālistiem pirms siltumizolācijas izveides.

Atpakaļ uz sarakstu