Materiālu iestrāde

Beramās kokšķiedras vates STEICO Zell iestrāde

Beramā kokšķiedras vate STEICO Zell ir ekoloģisks, elpojošs, antialerģisks un videi draudzīgs siltumizolācijas materiāls, kas piemērots visa veida konstrukciju siltināšanai. Šim siltumizolācijas materiālam piemīt augstas siltumizolācijas spējas, nodrošinot teicamu siltuma regulāciju telpās, kas pasargās mājokli no siltuma zudumiem ziemā un no pārmērīgas uzkaršanas vasaras karstajās dienās.

Beramā kokšķiedras vate ir elpojošs materiāls, kas nodrošina veselīgu mikroklimatu telpās. Tai piemīt teicama skaņas izolācija. Materiāls ir ilgmūžīgs un izturīgs pret sēšanos un sablīvēšanos laika gaitā.

STEICO Zell iestrāde tiek veikta ar speciālu iestrādes iekārtu, brīvi izpūšot beramo vati sienas konstrukcijā, veidojot biezu, bet vienlaikus elpojošu un mitrumu regulējošu siltumizolācijas slāni. Iestrādi veic uz horizontāliem pārsegumiem – jumtiem, grīdām, griestiem un bēniņiem, kā arī vertikālām konstrukcijām – sienām un slīpnēm.

Labākam priekšstatam par STEICO Zell lieliskajām īpašībām un iestrādi, piedāvājam noskatīties mūsu sadarbības partnera STEICO sagatavotu video.

STEICO Zell iestrādeAtpakaļ uz sarakstu