Contact us!
General construction materials and consultations

HOCH XPS-300 ekstrudētais putupolistirols

SKU: N/A

29,9429,97

Pieejams uzreiz

Calculate the required quantity
Calculator: Area
m2
Quantity to buy:

Unit of measurement:
Quantity per unit:
Total:
Description

HOCH XPS (ekstrudētas polistirola putas) izolācijas plāksnes ir izolācijas materiāls ar homogēnu un šūnu struktūru. Tās tiek radītas polistirola ekstrūzijas laikā precīzi noteiktā temperatūrā un spiedienā, kā rezultātā iegūstam putas, kurām raksturīgas mazas, neregulāras, cieši pieguļošas šūnas.

Pētniecības un attīstības darba rezultātā tika radītas HOCH XPS izolācijas plāksnes ar paaugstinātām pretsēnīšu un biocīdām īpašībām. Tām raksturīga, cita starpā, virs vidējā līmeņa mikrobioloģiskā izturība, kas ir ideāla aizsardzība ēkām, kas pakļautas baktēriju un sēnīšu attīstībai mitruma, defektīvu konstrukciju vai apkārtējās vides ietekmē.

Tas garantē augstu mehānisko izturību, izturību pret ūdeni un nelabvēlīgiem laikapstākļiem, kā arī lieliskus siltumizolācijas parametrus. Augsta izturība pret saspiešanu, viegla uzstādīšana, mazs svars un dažādi biezumi padara HOCH XPS izolācijas plāksnes par lielisku izolācijas materiālu ar daudzpusīgu pielietojumu būvniecībā.

PIELIETOJUMS

  • Zemes siltināšana: pamati un pagrabi
  • Pagraba ārējo sienu siltināšana
  • Apmales, pārsedžu, palodžu un balkonu termisko tiltu siltināšana
  • Plakano jumtu siltināšana apgrieztā sistēmā
  • Terases, grīdas seguma siltināšana
Additional information
Dimensions N/A
Manufacturer

Hoch XPS

Thermal conductivity

0.033 W/mK

Quantity in the package

4

,

8

Type

ekstrudētais putuplasts

Name

HOCH XPS-300